Wygodne skarpety do codziennego użytku - sklep internetowy | Przedsiębiorstwo FRYDA - Sklepy Fabryczne Kegel-Błażusiak - producent Odzieży Roboczej, Obuwia Roboczego oraz Pokrowców na Fotele Samochodowe Odzież Robocza & Pokrowce miarowe do samochodów
polskie skarpetki

Oferta naszego sklepu poszerzyła się o skarpety polskiego producenta, firmy KEGEL-BŁAŻUSIAK. Do wyboru są 3 rodzaje skarpet (sportowe, frotta i standard) w 2 kolorach – czarnym lub grafitowym. Ich cechą wspólną jest jakość wykonania i komfort noszenia.

Skarpety sportowe to idealny produkt dla osób aktywnych fizycznie. Wykonane są one w 90% z bawełny, dzięki czemu zapewniają wysoki komforty użytkowania. Ponadto specjalna warstwa froty chroni ścięgno Achillesa oraz amortyzuje stopę a podwójny, miękki ściągacz stabilizuje skarpetę i utrzymuje ją na nodze.

skarpetki sportoweskarpetki sportowe

Skarpety Frotta doskonale sprawdzają się w pracy jak i czasie codziennego użytku. Wykonane są one w 80% z bawełny i są grubsze od standardowych skarpetek co ma pozytywny wpływ na wygodę ich użytkowania.

skarpetki z frotyskarpetki z froty

Skarpetki Standard przeznaczone są do codziennego użytku. Wykonane są w 44% z bawełny, która zwiększa ich właściwości oddychające. Na uwagę zasługuje bardzo atrakcyjna cena skarpet.

skarpety