O Firmie | Przedsiębiorstwo FRYDA - Sklepy Fabryczne Kegel-Błażusiak - producent Odzieży Roboczej, Obuwia Roboczego oraz Pokrowców na Fotele Samochodowe Odzież Robocza & Pokrowce miarowe do samochodów

Przedsiębiorstwo Fryda jest jednym z najstarszych i największych dystrybutorów Firmy Kegel-Błażusiak.

Rozpoczęliśmy działalność 16-02-1998 roku. Prowadzimy sprzedaż w dwóch punktach sprzedaży oraz przez Internet. W naszej ofercie znajduje się kilkaset produktów firmy Kegel-Błażusiak, w tym: pokrowce samochodowe, dywaniki samochodowe, inne akcesoria samochodowe. Druga branża to wysokiej jakości odzież robocza i ochronna oraz obuwie robocze i ochronne. Posiadamy własne wzory a także realizujemy zamówienia indywidualne klientów przy zamówieniach hurtowych. Ze względu na skalę działania możemy zapewnić naszym klientom atrakcyjne ceny. Stały zapas towarów na magazynie pozwala na błyskawiczną realizację zamówień.

Mamy ponad 20 000 klientów, a od 11 000 z nich otrzymaliśmy pisemne pozytywne opinie dotyczące jakości towaru i obsługi oraz liczne wyróżnienia od naszego głównego dostawcy.

Posiadamy Certyfikat „BEZPIECZNE ZAKUPY Euro-Label” potwierdzający stosowanie przez nas metod działania gwarantujących klientom bezpieczeństwo transakcji.

Ofertę kierujemy do wszystkich tych którzy cenią sobie markowe produkty w atrakcyjnych cenach realizowane błyskawicznie, przez profesjonalną obsługę, z możliwością wygodnych i bezpiecznych zakupów bez wychodzenia z domu lub firmy.