Szorty robocze KEGEL-BŁAŻUSIAK | Przedsiębiorstwo FRYDA - Sklepy Fabryczne Kegel-Błażusiak - producent Odzieży Roboczej, Obuwia Roboczego oraz Pokrowców na Fotele Samochodowe Odzież Robocza & Pokrowce miarowe do samochodów

Pracujesz w upalne dni na zewnątrz lub w ciepłych zamkniętych pomieszczeniach? W naszym sklepie internetowym znajdziesz krótkie spodenki robocze polskiej marki Kegel-Błażusiak, które poprawią komfort pracy kiedy temperatura znacznie wzrośnie. Wszystkie aktualnie dostępne szorty robocze polskiego producenta można obejrzeć na stronach naszego sklepu:

Krótkie spodnie robocze 111 – stworzone dla wymagających:

Idealne szorty robocze na lato? Jeśli szukasz najwyższej klasy spodni do pracy to krótkie spodenki robocze z kolekcji 111 powinny Ci się spodobać. Spodnie wykonane zostały z wysokiej jakości tkanin, które łączą wytrzymałość z komfortem użytkowania. Producent zadbał również o profesjonalny wygląd i funkcjonalność spodni (duża ilość praktycznych kieszeni, podniesiony tył, szerokie szlufki na pas itp.).

Krótkie spodnie robocze WORK – “klasyka gatunku”:

Spodenki robocze z kolekcji WORK należą do jednych z najchętniej wybieranych w naszym sklepie. Nic dziwnego – spodnie robocze z tej kolekcji łączą w sobie dobry stosunek ceny do jakości. Spodenki robocze WORK charakteryzują się dużą wytrzymałością na rozdzieranie i ścieranie (materiał z którego są wykonane odznacza się niską kurczliwości ok 2% i wysoką trwałością barw). Ponadto spodnie dostępne są aż w 5 różnych kolorach: grafitowym, białym, popielatym, zielonym, niebieskim.