Skrobaczka do szyb MURSKA - zimowe akcesoria samochodowe | Przedsiębiorstwo FRYDA - Sklepy Fabryczne Kegel-Błażusiak - producent Odzieży Roboczej, Obuwia Roboczego oraz Pokrowców na Fotele Samochodowe Odzież Robocza & Pokrowce miarowe do samochodów

Skrobaczka MURSKA – jeden ze sposobów na zamarzniętą szybę:

Zbliża się zima. Z tego powodu warto zawczasu pomyśleć o jakimś sposobie na zamarzniętą szybę samochodową. Odradzam plastikowe skrobaczki, gdyż są nie skuteczne a ponadto ich chropowata powierzchnia rysuje szybę naszego auta.

Jeśli nie masz możliwości “garażowania” samochodu to proponuje dwie rzeczy. Pierwszą z nich jest osłona przeciwszronowa na szybę samochodu. Dzięki niej ominie Cię poranne skrobanie. Więcej informacji na temat osłon znajdziesz na stronie -> OSŁONY PRZECIWSZRONOWE.

Drugim sposobem na walkę z zamarzniętą szybą jest sprawdzona fińska skrobaczka do szyb MURSKA, która posiada mosiężną końcówkę. Aby przejść do naszego sklepu kliknij przycisk poniżej:

Dlaczego fińska skrobacza do szyb jest tak skuteczna?

Oto kilka przykładów:

  1. Mosiądz nie rysuje szyby naszego samochodu, gdyż nie niszczy się tak łatwo jak plastik, dzięki czemu dłużej zachowuje swoją gładką powierzchnię. Ponadto mosiądz nie jest tak twardy jak szyba! W skali twardości Mosha mosiądz posiada wartość 5 – 5,5 natomiast szkło 6 – 7.
    .
  2. Usuwanie lodu za pomocą skrobaczki Murska jest szybsze i skuteczniejsze. Lód dużo łatwiej schodzi z szyby niż przy użyciu plastikowej skrobaczki.
    .
  3. Skrobaczka posiada 3 funkcje: mosiężne ostrze do usuwania lodu z szyby, “ząbki” do ściągania lodu z wycieraczek oraz plastikowa końcówka do miękkiego śniegu lub wody.