Skóra na kierownicę lepsza niż inne! | Przedsiębiorstwo FRYDA - Sklepy Fabryczne Kegel-Błażusiak - producent Odzieży Roboczej, Obuwia Roboczego oraz Pokrowców na Fotele Samochodowe Odzież Robocza & Pokrowce miarowe do samochodów

Skóra na kierownicę lepsza niż inne!

Na polskim rynku dostępne są pokrowce na kierownice z jednego kawałka skóry do samodzielnego obszycie z pomocą igły. Jest jednak prostszy, szybszy i wygodniejszy sposób na posiadanie skórzanej kierownicy w samochodzie. Polski producent akcesoriów samochodowych Kegel Błażusiak posiada w swojej ofercie wyjątkowe skórzane pokrowce na kierownice, które nie wymagają obszywania igłą a ich montaż jest dużo prostszy, wygodniejszy i szybszy. Skóry na kierownice znajdziesz na stronie naszego sklepu:

Łatwy i wygodny montaż:

To czym wyróżnia się skórzany pokrowiec na kierownicę marki Kegel Błażusiak to łatwy i wygodny sposób montażu. W zestawie znajduje się pokrowiec z przygotowanymi już otworami oraz specjalny, woskowany sznurek za pomocą którego mocowana jest skóra do kierownicy. Wystarczy tylko przepleść sznurek przez otwory i gotowe!

Pokrowiec na kierownicę – zalety :

Skórzany pokrowiec na kierownicę polskiego producenta posiada wiele zalet, które docenią zarówno zawodowi jak i “niedzielni” kierowcy. Po pierwsze wykonany jest on z eleganckiej, naturalnej skóry w kolorze czarnym, która świetnie prezentuje się na kierownicy (po założeniu kierownica wygląda jak obszyta fabrycznie skóra). Pokrowiec dostępny jest w czterech rozmiarach co pozwala dobrać odpowiednią wielkość pokrowca do konkretnej kierownicy.

Po drugie skóra na kierownicy zapewnia lepszy chwyt, zwiększając tym samym kontrolę na prowadzonym samochodem. Skóra jest przyjemna w dotyku co zwiększa komfort jazdy.

Trzecią ogromną zaletą pokrowca jest to, że zabezpiecza on kierownicę w czasie codziennego użytkowania. Z tego powodu bardzo chętnie stosowana jest przez instruktorów nauki jazdy oraz zawodowych kierowców.

Wybór rozmiaru:

Pokrowiec szyty jest w 4 rozmiarach. Dopasowanie rozmiaru jest bardzo łatwe – aby mieć pewność, że pokrowiec będzie dobrze leżał wystarczy zmierzyć średnicę zewnętrzną kierownicy samochodu i porównać z wymiarami pokrowca. Na poniższych rysunkach pokazane są dostępne rozmiary:

Instrukcja montażu skóry na kierownicy:

“Montaż” pokrowca jest bardzo prosty – wystarczy tylko założyć skórę na kierownicę, potem przepleść woskowany sznurek przez dziurki a następnie zawiązać go i obciąć końcówkę! Poniżej instrukcja montażu krok po kroku:

  • Krok 1-2: Załóż pokrowiec na kierownicę.
  • Krok 3-4: Przepleść sznurek pomiędzy dziurkami, tak aby skóra była dobrze naciągnięta i mocno dopasowała się do kierownicy.
  • Krok 5-6: Wiążemy sznurowadło i odcinamy jego nadmiar.

Kilka zdań podsumowania:

Skórzane pokrowce na kierownicę Kegel Błażusiak to doskonały wybór i prezent dla każdego kierowcy. Pokrowce świetnie spełniają swoją funkcję zdecydowanie poprawiając chwyt kierownicy.  Naturalna, elegancka skóra o pięknej fakturze doskonale prezentuje się w samochodach osobowych i dostawczych. Najmocniejszym atutem pokrowca na kierownicę polskiego producenta jest bardzo prosty, wygodny, szybki i praktyczny montaż. Nie trzeba używać igły i przeszywać pokrowca aby cieszyć się skóra na kierownicy. Duży wybór rozmiarów do samochodów osobowych i aut dostawczych sprawia, że łatwo znaleźć odpowiedni rozmiar. Warto w tym miejscu wspomnieć, że pokrowiec CAR CLASSIC dedykowany jest do samochodów osobowych a pokrowce CLASSIC VAN stosowane są najczęściej jak pokrowce na kierownice do busa. Wybierając pokrowiec najlepiej sugerować się średnicą zewnętrzną kierownicy.