Relacja z Pierwszych Gastronomicznych Targów Edukacji i Pracy | Przedsiębiorstwo FRYDA - Sklepy Fabryczne Kegel-Błażusiak - producent Odzieży Roboczej, Obuwia Roboczego oraz Pokrowców na Fotele Samochodowe Odzież Robocza & Pokrowce miarowe do samochodów

Relacja z Pierwszych Gastronomicznych Targów Edukacji i Pracy:

16 maja 2014 roku odbyły się Pierwsze Gastronomiczne Targi Edukacji i Pracy, których celem było zainspirowanie  młodych ludzi do poszukiwania pracy w branży gastronomicznej w naszym kraju. W czasie imprezy odbyła się konferencja na temat perspktyw młodych ludzi na polskim rynku pracy oraz pokaz odzieży gastronomicznej zorganizowany przez nasz sklep fryda.com.pl. Ponadto stoiska przygotowane przez szkóły gastronomiczne pozwolily odwiedzającym targi zobaczyć czego uczą się ich uczniowe.

Pierwsze Gastronomiczne Targi Edukacji i Pracy stanowiły dla nas świetną okazję aby porozmawiać zarówno z ekspertami z branży HORECA jak i z osobami, które przygotowują się do zawodu lub dopiero planują swoją karierę. Mieliśmy również przyjemność zaprezentować im odzież gastronomiczną z naszej oferty. Pokaz z udziałem profesjonalnych modelek i modeli cieszył się dużym zainteresowaniem. Aby zobaczyć całą kolekcję odzieży gastronomicznej kliknij przycisk poniżej:

Podsumowując, Pierwsze Gastronomiczne Targi Edukacji i Pracy dają możliwość dialogu między doświadczonymi ekspertami z branży a młodymi ludźmi, którzy dopiero zaczynają lub planują swoją przygodę z gastronomią. Cieszymy się, że mogliśmy być tam z nimi i pokazać odzież gastronomiczną polskego producenta, która z pewnością będzie towarzyszyć im w karierze.