Pokrowiec ochronny na kanapę - dla tych co nie lubią sprzątać | Przedsiębiorstwo FRYDA - Sklepy Fabryczne Kegel-Błażusiak - producent Odzieży Roboczej, Obuwia Roboczego oraz Pokrowców na Fotele Samochodowe Odzież Robocza & Pokrowce miarowe do samochodów

Pokrowce ochronne na kanapę – dla tych co nie lubią sprzątać:

Zdarza się, że trzeba przewieźć na tylnej kanapie w samochodzie “coś brudnego”. Co w tedy? Warto ułatwić sobie życie i założyć pokrowiec ochronny na kanapę, dzięki któremu ominie nas całe sprzątanie po przejażdżce. Taki pokrowiec dostępny jest na naszej stronie internetowej:

Prosty sposób na zabezpieczenie kanapy:

Orlando tak nazywa się nowy pokrowiec ochronny na tylną kanapę samochodu marki Kegel-Błażusiak. Stanowi on doskonałe rozwiązanie dla osób, które przewożą na tylnej kanapie:

  • brudny bagaż (np. worki z zaprawą murarską itp.)
  • zwierzęta (np. psa)
  • osoby w brudnej odzieży roboczej

Dwie największe zalety pokrowców ochronnych Orlando to to, że chronią tylną kanapę przed zabrudzeniem (a to oznacza mniej sprzątania w samochodzie) oraz zabezpieczają ją przed zniszczeniem (tapicerka pozostanie dłużej jak nowa).

Pokrowiec ochronny na kanapę ORLANDO

Długi okres użytkowania:

Dużą zaletą pokrowca na kanapę samochodową Orlando jest to, że jest wielokrotnego użytku (dzięki czemu jest ekologiczny i ekonomiczny). Pokrowiec został wykonany z mocnej, trwałej i nieprzemakalnej skóry ekologicznej (patrz zdjęcie). Jak przystało na produkt polskiej firmy Kegel Błażusiak odznacza się on wysoką jakością i estetyką wykonania.

Pokrowiec ochronny na kanapę ORLANDO

Szybko zakładasz i błyskawicznie ściągasz:

Jeśli coś jest proste i wygodne w użytkowaniu to się tego używa. Tak jest w przypadku pokrowca Orlando, który można bardzo łatwo i szybko założyć na tylną kanapę samochodu. Uniwersalny rozmiar sprawia, że pokrowiec dobrze leży na kanapach samochodów osobowych.

Pokrowiec ochronny na kanapę ORLANDO

Bezpieczeństwo ma znaczenie:

Polski producent nie zapomniał o najważniejszym aspekcie związanym z podróżą samochodem czyli bezpieczeństwem. Pokrowce na kanapy Orlando posiadają otwory na pasy bezpieczeństwa. Są one zapinane na zamek tak więc jak przewozimy bagaż mogą być one zamknięte, natomiast kiedy wieziemy pasażerów można rozpiąć zamek tak aby mogli oni zapiać pasy bezpieczeństwa.

Pokrowiec ochronny na kanapę ORLANDO