Pokrowiec na quada firmy KEGEL-BŁAŻUSIAK | Przedsiębiorstwo FRYDA - Sklepy Fabryczne Kegel-Błażusiak - producent Odzieży Roboczej, Obuwia Roboczego oraz Pokrowców na Fotele Samochodowe Odzież Robocza & Pokrowce miarowe do samochodów

Pokrowce na quady Kegel Błażusiak:

Uzupełniliśmy naszą ofertę o pokrowce ochronne na quady firmy KEGEL-BŁAŻUSIAK. Wykonane są one ze sprawdzonego materiału stosowanego w plandekach samochodowych, które stały się jednym z naszych bestsellerów. Pokrowce dostępne są w 4 rozmiarach (w tym jednym przystosowanym na quady z kufrem). Jeśli chcesz odwiedzić nasz sklep, gdzie znajdziesz plandeki na quady, motocykle, skutery i samochody kliknij przycisk poniżej:

Pokrowiec na quada posiada szereg zalet:

1. Chroni on maszynę zaparkowaną maszynę przed szeregiem czynników, które mogą mieć negatywny wpływ na lakier i karoserie quada: kwaśnym deszczem, sokami i liśćmi drzew, ptasimi odchodami oraz promieniami UV.

2. Pokrowiec zabezpiecza również garażowaną maszynę przed zarysowaniem lub zabrudzeniem.

3. Niektórzy korzystają z plandek aby zasłonić ukochaną maszynę przed spojrzeniami nieodpowiednich osób.

Dlaczego warto wybrać pokrowiec na quada KEGEL-BŁAŻUSIAK?

Pokrowce polskiej firmy objęte są 24 miesięczną gwarancją. Wykonane są z wysokiej jakości materiału o bardzo dobrych właściwościach (górna część wodoodporna, boki trudnoprzemakalne z systemem mikroporów, przepuszczających gromadząca się parę wodną).

Na uwagę zasługuje bardzo dobre mocowanie plandeki do quada za pomocą pewnego ściąga z linką (wokół całej maszyny). Plandeka praktycznie całego quada.

Producent zapewnił dobre opakowanie w niewielkich rozmiarach, które pozwala łatwo przechowywać złożoną plandekę.