Pokrowce samochodowe Volkswagen Sharan - ZDJĘCIA | Przedsiębiorstwo FRYDA - Sklepy Fabryczne Kegel-Błażusiak - producent Odzieży Roboczej, Obuwia Roboczego oraz Pokrowców na Fotele Samochodowe Odzież Robocza & Pokrowce miarowe do samochodów
pokrowce sharan

Pokrowce samochodowe Volkswagen Sharan:

Mieliśmy okazje zakładać pokrowce samochodowe VAN PASSENGER do auta Volkswagen Sharan. Pokrowce te doskonale pasują na fotele samochodów typu mini Van osobowy co widać na zmieszczonych zdjęciach na dole strony.

Wybierając pokrowce chronisz oryginalną tapicerkę foteli przed przetarciem i zniszczeniem. Ponadto Volkswagen Sharan posiada fotele wyposażone w podłokietniki, kieszenie i schowki – pokrowce PASSNEGER umożliwiają do nich dostęp.

Pokrowce VAN PASSENGER zostały wykonane z wytrzymałego materiału w neutralnym kolorze. Produkowane są w 4 rozmiarach dostosowanych do wielkości foteli w poszczególnych “rzędach”. Pokrowce na przednie siedzenia przystosowane są do foteli wyposażonych w boczne poduszki powietrzne. Istnieje możliwość zakupu samego pokrowca, zagłówków i podłokietników.

Pokrowce Sharan: