Pokrowce samochodowe PEUGEOT PARTNER | Przedsiębiorstwo FRYDA - Sklepy Fabryczne Kegel-Błażusiak - producent Odzieży Roboczej, Obuwia Roboczego oraz Pokrowców na Fotele Samochodowe Odzież Robocza & Pokrowce miarowe do samochodów

Pokrowce samochodowe Peugeot Partner:

Peugeot Partner – właśnie do tego auta przymierzyliśmy ostatnio pokrowce samochodowe na przednie fotele Scotland (rozmiar L). Pokrowce ułożyły się na fotelach bardzo dobrze (nawet bez spinania gumek pod fotelem co widać na zamieszczonych poniżej zdjęciach).

Zaletą pokrowców Scotland jest nie tylko elgeancki wygląd ale również gruby welurowy materiał, który skuteczenie chroni ogryginalne obicia foteli przed zniszczeniem. Ponadto pokrowce przystosowane są do foteli wyposażonych w boczne poduszki powietrzne. Do pokrowców na przednie fotele można dokupić również pokrowce na tylną kanapę.

Jeśli szukasz pokrowców samochodowych do PEUGEOTA PARTNERA zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego. Znajdziesz tu szeroki wybór pokrowców  do różnych marek i modeli samochodów. Aby przejść do sklepu kliknij przycisk poniżej: