Pokrowce samochodowe BIELSKO BIAŁA - pokrowce, dywaniki i akcesoria samochodowe | Przedsiębiorstwo FRYDA - Sklepy Fabryczne Kegel-Błażusiak - producent Odzieży Roboczej, Obuwia Roboczego oraz Pokrowców na Fotele Samochodowe Odzież Robocza & Pokrowce miarowe do samochodów
pokrowce samochodowe bielsko

Akcesoria Samochodowe Bielsko Biała:

Jeśli szukasz dobrych pokrowców samochodowych to zapraszamy do naszego sklepu w miejscowości Bielsko Biała – ul.  Żywieckia 91. W naszej ofercie znajdują się pokrowce, dywaniki i akcesoria samochodowe do różnych modeli aut. Nasz asortyment to w zdecydowanej większości produkty polskiej firmy KEGEL-BŁAŻUSIAK.

Zapraszamy również do odwiedzenia naszego sklepu internetowego gdzie możesz zapoznać się z pełną ofertą pokrowców samochodowych bez wychodzenia z domu (dostawa nawet w 24h):

Sklep – pokrowce samochodowe Bielsko Biała dodatkowe informacje:

Otwarte:

8.00 – 16.00 (od poniedziałku do piątku)

8.00 – 14.00 (sobota)

Numer telefonu: 33 822 95 85

E-mail: bielsko@fryda.com.pl

Wygodny parking (wjazd od ul. Ignacego Krasickiego)

.

Firma KEGEL-BŁAŻUSIAK to wiodący polski producent pokrowców, dywaników i akcesoriów samochodowych. Produkty tej marki odznaczają się wysoką jakością wykonania i nowoczesnym designem. Pokrowce KEGEL-BŁAŻUSIAK posiadają odpowiednie certyfikaty bezpieczeństwa a w 2012 roku firma otrzymała ZŁOTY LAUR KLIENTA w kategorii pokrowce samochodowe.

Pokrowce Samochodowe Bielsko-Biała sklep – galeria:

pokrowce samochodowe bielsko