Pokrowce na skutery KEGEL-BŁAŻUSIAK | Przedsiębiorstwo FRYDA - Sklepy Fabryczne Kegel-Błażusiak - producent Odzieży Roboczej, Obuwia Roboczego oraz Pokrowców na Fotele Samochodowe Odzież Robocza & Pokrowce miarowe do samochodów

Pokrowce na skutery KEGEL-BŁAŻUSIAK:

Po pokrowcach na motocykle przyszedł czas na pokrowce na skutery firmy KEGEL-BŁAŻUSIAK! Wykonane z mocnego materiału o rewelacyjnych właściwościach ochronnych stanowią doskonały sposób zabezpieczenia zaparkowanego skutera. Warto podkreślić, że na tle importowanych wyrobów konkurencji pokrowce polskiej firmy wyróżniają się wysoką jakością w atrakcyjnej cenie. Jeśli chcesz odwiedzić sklep z plandekami na skutery, motocykle i quady kliknij przycisk poniżej:

Kompleksowa ochrona skutera:

Pokrowiec na skuter chroni zaparkowaną maszynę i jej lakier przed działaniem niekorzystnych czynników takich jak kwaśny deszcz, promienie UV, ptasie odchody, pył czy soki i liście drzew. Zasłonięty skuter mniej się brudzi i rysuje oraz nie “kusi” potencjalnych złodziei.

Pokrowce na skutery są wielosezonowe i można je stosować zarówno na zewnątrz jak i w garażu. Plandeka objęta jest 24 miesięczną gwarancją. Pewny i bezpieczny ściągacz bardzo dobrze trzyma się maszyny. Pokrowce produkowane są w 3 rozmiarach (S, M, L), dzięki czemu  łatwo dobrać odpowiedni rozmiar na konkretny skuter.