Pokrowce na motor KEGEL-BŁAŻUSIAK | Przedsiębiorstwo FRYDA - Sklepy Fabryczne Kegel-Błażusiak - producent Odzieży Roboczej, Obuwia Roboczego oraz Pokrowców na Fotele Samochodowe Odzież Robocza & Pokrowce miarowe do samochodów

Pokrowce na motor marki Kegel Błażusiak:

Firma KEGEL-BŁAŻUSIAK, po ogromnym sukcesie jakim okazały się plandeki samochodowe, wypuściła na rynek pokrowce na motocykle! Warto podkreślić, że produkty polskiego producenta wyróżniają się na tle importowanych wyrobów konkurencji, wysoką jakością wykonania i bardzo dobrym materiałem. Jeżeli chcesz odwiedzić nasz sklep kliknij przycisk poniżej:

Kompleksowa ochrona motocykla:

Jeśli chcesz ochronić swoją ukochaną maszynę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, zabrudzeniem, porysowaniem lub zazdrosnymi spojrzeniami sąsiadów to pokrowiec na motor firmy KEGEL-BŁAŻUSIAK doskonale się sprawdzi. Oczywiście deszcz nie zaszkodzi Twojemu motocyklowi ale ptasie odchody, soki i liście z drzew oraz promienie UV już tak (mają szkodliwy wpływ na lakier). Pokrowce na motor chronią pojazd przed powyższymi czynnikami.

Ponadto, jeśli motocykl musi pozostać przez dłuższy czas na zewnątrz to lepiej zaopatrzyć się w odpowiedni pokrowiec. Ochroni to motor przed kurzem i brudem oraz nie będzie “kusił” potencjalnych złodziei.

Pokrowce na motor KEGEL-BŁAŻUSIAK szyte są, aż w 5 rozmiarach, dzięki czemu każdy znajdzie odpowiedni rozmiar na swoją maszynę. Producent uwzględnił również motocykle wyposażone w kufer i specjalnie do nich dopasował dwa modele plandek. Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją od daty zakupu.

pokrowce na motor

Pokrowiec na motor

pokrowce na motor

Pokrowiec na motor z kufrem