Odzież robocza do sklepu spożywczego | Przedsiębiorstwo FRYDA - Sklepy Fabryczne Kegel-Błażusiak - producent Odzieży Roboczej, Obuwia Roboczego oraz Pokrowców na Fotele Samochodowe Odzież Robocza & Pokrowce miarowe do samochodów

Odzież robocza do sklepu spożywczego

Lubimy kiedy obsługuje nas miły i elegancko ubrany personel. Z tego powodu coraz więcej sklepów spożywczych zaczyna ubierać swoich pracowników w odzież roboczą, która nie tylko zabezpieczy ich ubrania przed pobrudzeniem ale również zapewni profesjonalny wygląd. Bardzo często spotykamy się z właścicielami sklepów, którzy poszukują ubrania dla swoich pracowników. Jeśli i Ty potrzebujesz tego typu odzieży to odwiedź nasz sklep:

 

 

Strój jaki najczęściej polecamy to fartuch, ponieważ doskonale spisuje się on w sklepie. Po pierwsze jest elegancki i podoba się on Klientom. Po drugie zapewnia odpowiedni komfort niezbędny w czasie wypakowywaniu towaru i układania go na półkach sklepowych. Po trzecie chroni spodnią odzież pracownika przed pobrudzeniem i ma uniwersalny rozmiar. Duża ilość wzorów i kolorów sprawia, że każdy znajdzie taki komplet, który doskonale sprawdzi się jako odzież do pracy w sklepie np. fartuszki: włoskie, francuskie lub przednie (z kieszenią lub bez). Do fartuchów polecamy koszulki polo lub t-shirt oraz daszki. Tak ubrany jest personel cukierni Steskal, którą zaopatrujemy w stroje robocze:

Fartuchy dostępne w naszym sklepie internetowym to w większości odzież robocza polskiego producenta KEGEL-BŁAŻUSIAK. Charakteryzują się one wysoką jakością wykonania – mają dużą trwałość kolorów a tkanina odznacza się niską kurczliwością. Same fartuchy są bardzo trwałe co zapewnia im długi okres użytkowania. Ubrania polskiego producenta są w naszej ofercie od samego początku. Jako sklep przyfabryczny jesteśmy w stanie dostarczyć potrzebną odzież nawet w 24h.