Odzież robocza Bielsko-Biała - nowa wystawa! | Przedsiębiorstwo FRYDA - Sklepy Fabryczne Kegel-Błażusiak - producent Odzieży Roboczej, Obuwia Roboczego oraz Pokrowców na Fotele Samochodowe Odzież Robocza & Pokrowce miarowe do samochodów

Odzież Robocza Bielsko-Biała – nowa wystawa!

Jeśli szukasz wygodnej i trwałej odzieży do pracy to koniecznie odwiedź nasz sklep w Bielsku Białej na ulicy Żywieckiej 91 (możesz wygodnie zaparkować swój samochód na parkingu – jego wjazd znajduje się od strony ulicy Krasickiego 2).  Ostatnio przeprowadziliśmy bardzo duże przemeblowanie – teraz odzież robocza, medyczna, gastronomiczna, haccp oraz obuwie do pracy mają swoje własne regały. Dzięki temu wygodnie przejrzysz wszystkie ubrania z naszej bogatej kolekcji. Oto jak wygląda wnętrze sklepu po przemeblowaniu:

Co mamy dla Ciebie?

W naszym sklepie bhp znajdziesz markową odzież polskiego producenta Kegel-Błażusiak. Ubrania tej firmy charakteryzują się dużą wytrzymałością, komfortem użytkowania i nowoczesnym designem zapewniającym profesjonalny wygląd w pracy. W naszym sklepie znajdziesz:

  • odzież roboczą,
  • odzież medyczną,
  • odzież gastronomiczną,
  • odzież haccp,
  • obuwie do pracy
  • artykuły bhp
  • rękawice robocze

Obsługujemy zarówno Klientów indywidualnych oraz małe i duże firmy. Posiadamy przymierzalnie, dzięki czemu można na miejscu przymierzyć ubranie. Zapewniamy profesjonalną obsługę oraz duży wybór odzieży i obuwia (w razie pytań zadzwoń do nas: (+48) 881 703 703; (+48) 33 822 95 85). Jeśli nie możesz nas odwiedzić to zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego, gdzie znajdziesz całą ofertę odzieży i obuwia do pracy, gdzie zrobisz wygodne i bezpieczne zakupy bez wychodzenia z domu:

Coś jeszcze?

W naszym punkcie w Bielsku Białej zmieniła się nie tylko wystawa. Warto nas odwiedzić ponieważ w sklepie pojawiła się właśnie odzież robocza z najnowszej kolekcji 111 marki Kegel-Błażusiak! Jest to odzież, która zdecydowanie wychodzi poza ramy standardowej odzieży roboczej. Ubrania z najnowszej kolekcji, założysz nie tylko do pracy ale również do codziennego użytku. Ponadto odzież sygnowana znakiem 111 odznacza się wyjątkowym komfortem użytkowania a wszystko dzięki innowacyjnym rozwiązaniom takim jak np. Stretch – Relax, które sprawiają, że odzież dopasowuje się do ruchów użytkownika! Dodatkowo ubrania z najnowszej kolekcji są jeszcze bardziej wytrzymałe (posiadają dodatkowe wzmocnienia, w których zastosowano mocny materiał Cordura oraz trwalszy splot RipStop). Na uwagę zasługuje również panelowa konstrukcja odzieży, dzięki której ubrania nie tylko są bardzo wygodne ale również lepiej leżą na użytkowniku a przez to świetnie się prezentują.