Nowe Bluzki Kelnerskie już dostępne! | Przedsiębiorstwo FRYDA - Sklepy Fabryczne Kegel-Błażusiak - producent Odzieży Roboczej, Obuwia Roboczego oraz Pokrowców na Fotele Samochodowe Odzież Robocza & Pokrowce miarowe do samochodów

Nowe Bluzki Kelnerskie już dostępne!

Potrzebujesz ubrać kelnerki lub recepcjonistki w elegancką i stylową odzież? Mamy dobrą wiadomość – w naszym sklepie pojawiły się dwa nowe, bardzo ciekawe modele bluzek kelnerskich!

[button link=”https://odziez.fryda.com.pl/pl/searchquery/3363+3362/1/phot/5?url=3363,3362&utm_source=fryda.com.pl&utm_medium=2016&utm_content=wpis-bluzki-kelnerskie&utm_campaign=BLOGI” type=”big”] PRZEJDŹ DO SKLEPU[/button]

Podkreśl swój profesjonalizm:

Elegancja jest zawsze w modzie. Stylowo i profesjonalnie ubrany personel zawsze robi pozytywne wrażenie na gościach. Postawiliśmy więc na sprawdzone wzory bluzek, które świetnie się prezentują i są komfortowe w użytkowaniu. Klasyczna biel nie tylko dobrze wygląda ale również doskonale komponuje się z różnymi dodatkami bez względu na ich kolor. Do bluzek szczególnie polecamy spódnice, zapaski, spodnie a nawet fartuchy.

Wygląd to nie wszystko:

Nowe bluzki kelnerskie wykonane są z materiału z przewagą bawełny co zwiększa wygodę użytkowania odzieży. Gramatura na poziomie 130 g/m2 zapewnia odpowiedni przepływ powietrza co również ma wpływ na zwiększenie komfortu w czasie wielu godzin pracy.

Zastosowanie:

Bluzki kelnerskie damskie sprawdzą się wszędzie tam, gdzie istotny jest elegancki i profesjonalny wygląd personelu. Bluza kelnerska z długim rękawem może być stosowana np. przez recepcjonistki i osoby odpowiedzialne za obsługę gości hotelowych. Bluzka kelnerska z krótkim rękawem sprawdzi się lepiej w przypadku Pań pracujących w cieplejszych pomieszczeniach (np. kelnerki).