Mata antypoślizgowa - do bagażnika, szuflad i pod dywan | Przedsiębiorstwo FRYDA - Sklepy Fabryczne Kegel-Błażusiak - producent Odzieży Roboczej, Obuwia Roboczego oraz Pokrowców na Fotele Samochodowe Odzież Robocza & Pokrowce miarowe do samochodów
mata do bagażnika

Uniwersalna mata antypoślizgowa do auta i nie tylko:

Maty antypoślizgowe, dzięki swoim praktycznym właściwością mają szerokie zastosowania. Mogą być stosowane nie tylko w bagażnikach samochodowych ale również w szufladach lub nawet pod dywanami w domu. Maty znajdują również zastosowanie w pracy (np. w warsztatach, gdzie zabezpieczają obrabiany materiał przed przesuwaniem się). Aby przejść do sklepu internetowego z matą antypoślizgową polskiego producenta kliknij przycisk poniżej:

Zalety maty antypoślizgowej:

Głównym atutem maty antypoślizgowej jest to, że zapobiega ona przesuwaniu się rzeczy umieszczonych na niej. W ten sposób przewożone w bagażniku przedmioty nie przesuwają się i nie uderzają o siebie i ściany bagażnika (chroniąc je i zwiększając jednocześnie bezpieczeństwo jazdy). Mata umieszczona w szufladzie, działa podobnie a możliwość jej wycinania pozwala na idealne dopasowanie do wnętrza pułki.

Mata antypoślizgowa znalazła również zastosowanie w przypadku dywaników umieszczanych na schodach. Wystarczy już kawałek materiału aby ograniczyć przesuwanie się takiego dywanika. Wymiary produktu to: 60 x 120 cm.

mata do bagażnika

Przykładowe zastosowanie

mata antypoślizgowa pod dywan

Mate można przyciąć do odpowiedniego wymiaru