Lekkie i ciepłe obuwie robocze na zimę | Przedsiębiorstwo FRYDA - Sklepy Fabryczne Kegel-Błażusiak - producent Odzieży Roboczej, Obuwia Roboczego oraz Pokrowców na Fotele Samochodowe Odzież Robocza & Pokrowce miarowe do samochodów

Nowe obuwie robocze do pracy w zimie DAK TERMO i DON TERMO polskiej marki KEGEL-BŁAŻUSIAK już dostępne! Buty robią naprawdę duże wrażenie – posiadają ocieplanie, są odporne na niską temperaturę a dzięki wykorzystaniu kompozytowego podnoska i wkładki antyprzebiciową mają zdecydowanie mniejszą wagę. Nowe obuwie robocze ocieplane znajdziesz na naszej stronie internetowej:

Obuwie robocze zimowe TERMO:

DAK Termo i DON Termo to wysokie obuwie robocze zimowe typu trzewik. Buty te zapewnią komfort pracy nawet w trudnych zimowych warunkach. Są ocieplane a naturalna gładka skóra o niskiej nasiąkliwości wody nie tylko jest łatwa w czyszczeniu ale również dobrze zabezpiecza buty przed zamoczeniem. Trzewiki robocze spełniają normę EN ISO 20345 – obuwie ochronne spełniające normę S3 CI SRC: wyposażone jest w kompozytowy podnosek oraz kompozytową wkładkę antyprzebiociową, dzięki czemu udało się zmniejszyć wagę obuwia przy jednoczesnym zachowaniu jego właściwości ochronnych.

Ciepłe buty robocze z dobrą podeszwą:

Ciepłe, komfortowe i bezpieczne – te trzy słowa dobrze opisują obuwie robocze Termo. Należy jednak wspomnieć o dwugęstościowej podeszwie, które posiada wiele ciekawych właściwości. Jest ona antypoślizgowa (o podwyższonych właściwościach antypoślizgowych na podłożu ceramicznym i metalowym), olejoodporna, antyelektrostatyczna oraz odporna na ścieranie. Ponadto posiada absorpcję energii w części piętowej.

Dla kogo?

Nowe buty robocze zimowe doskonale sprawdzą się zarówno w budownictwie, przemyśle, rolnictwie oraz transporcie i logistyce. Dzięki swoim właściwością ochronnym (norma EN ISO 20345) może być z powodzeniem stosowany w różnego rodzaju zawodach i na różnych stanowiskach. Docenią go szczególnie osoby pracujące zimą w przestrzeni otwartej oraz w chłodniach.