Kurtka przeciwdeszczowa do pracy - po co moknąć? | Przedsiębiorstwo FRYDA - Sklepy Fabryczne Kegel-Błażusiak - producent Odzieży Roboczej, Obuwia Roboczego oraz Pokrowców na Fotele Samochodowe Odzież Robocza & Pokrowce miarowe do samochodów

W Polsce jest więcej dni deszczowych czy pogodnych – czyli czy potrzebna Ci jest kurtka przeciwdeszczowa do pracy?

 

Dotarłem do bardzo ciekawej analizy przeprowadzonej przez jeden z popularnych polskich serwisów pogodowych, który postanowił sprawdzić czy w Polsce jest więcej dni deszczowych czy pogodnych.

Okazało się, że przez ostatnie lata częściej padało:

  • 2010 rok (62% to dni deszczowe)
  • 2011 rok (48% to dni deszczowe)
  • 2012 rok (59% to dni deszczowe)

Pocieszający może być jednak fakt, że średnia dla 30 lat wyniosła “tylko” 44% dni deszczowych.

Wniosek – jeśli pracujesz na zewnątrz i lubisz być suchy to z pewnością przyda Ci się dobra kurtka przeciwdeszczowa do pracy :)

Kurtki przeciwdeszczowe dla pracowników i Siebie znajdziesz takie na mojej stronie internetowej:

Robocza Kurtka przeciwdeszczowa z poliuretanu:

Jedną z lepszych kurtek roboczych które znajdziesz na mojej stronie do wykonana jest poliuretanu. Dobra kurtka przeciwdeszczowa do pracy to taka, w której:

1) Pozostanie się suchym nawet po dużej ulewie:

Polecam kurtę przeciwdeszczową wykonaną z grubego poliuretanu, który nie tylko świetnie chroni przed zamoczeniem w czasie dużego i małego deszczu ale również sprawia, że kurtka jest zdecydowanie mocniejsza co zapewnia jej dłuższy okres użytkowania niż w przypadku innych standardowym kurtek przeciwdeszczowych.

2) Można wygodnie pracować:

Warto zwrócić uwagę na kilka ciekawych detali, które zdecydowanie ułatwiają prace w tej kurtce. Posiada ona m.in. praktyczne otwory wentylacyjne na plecach i pod pachami zwiększają komfort użytkowania. Ponadto kurtka posiada luźny fason, dzięki czemu można ją bez problemu założyć na inną odzież roboczą wierzchnią (bluzę, polar itp.). Bardzo dużą zaletą jest ściągacz w rękawie, który zapobiega dostawaniu się wody do środka, i który sprawia, że rękawy kurtki lepiej przylegają do ręki (znacznie ułatwia to pracę).

3) Nie wygląda się tragicznie:

Prosty fason, dwie praktyczne kieszenie zapinane na napy oraz kaptur chowany w kołnierzu – w końcu, kurtka przeciwdeszczowa w której się dobrze wygląda :)

Odzież przeciwdeszczowa w niskiej cenie:

W ofercie posiadam również klasyczną roboczą odzież przeciwdeszczową dla tych którzy potrzebują dobrej ochrony przed deszczem w atrakcyjnej cenie.

Kurtka i płaszcz przeciwdeszczowy z kapturem idealnie zabezpieczają przed deszczem. Dzięki zastosowaniu otworów wentylacyjnych zapewniają większy komfort użytkowania. Po złożeniu mają małe wymiary, przez co łatwo zabrać ją ze sobą do pracy lub na wypad za miasto.

Podsumowanie:

W Polsce przez ponad pół roku pada deszcz, dlatego dobra kurtka robocza przeciwdeszczowa to podstawa. Ponadto dzież przeciwdeszczowa znajduje zastosowanie nie tylko jako odzież robocza. Pamiętaj, że lekkie i poręczne kurtki i płaszcze przeciwdeszczowe można stosować nie tylko w pracy ale również w czasie wakacyjnych wyjazdów, wycieczki na grzyby lub wypadu na ryby. Kurtki po złożeniu mają bardzo małe wymiary i zajmują niewiele miejsca dlatego łatwo je przechowasz w samochodzie lub plecaku.