Kegel-Błażusiak sponsorem Nowy Targ Road Challenge! | Przedsiębiorstwo FRYDA - Sklepy Fabryczne Kegel-Błażusiak - producent Odzieży Roboczej, Obuwia Roboczego oraz Pokrowców na Fotele Samochodowe Odzież Robocza & Pokrowce miarowe do samochodów

21 maja w Nowym Targu i okolicach odbył się wyjątkowy wyścig rowerowy Nowy Targ Road Challenge. Jest to nowy wyścig etapowy dedykowany amatorom, w którym mogą startować również zawodnicy z licencjami. Załoga sklepu fryda.com.pl miała przyjemność uczestniczyć w tym wyjątkowym wydarzeniu – reprezentowaliśmy firmę Kegel-Błażusiak, która ufundowała wiele nagród dla uczestników rajdu.

Co pokazaliśmy?

Jako partner handlowy Kegel-Błażusiak na naszym stoisku zaprezentowaliśmy m.in. odzież roboczą z najnowszej kolekcji 111 oraz odzież termoaktywną, Kurtki Soft Shell oraz rękawice i okulary ochronne. Na stoisku towarzyszyła nam ekipa z działu czapek, która zaprezentowała zarówno klasyczne czapki robocze jak również swoje autorskie projekty czapek z daszkiem (te ostatnie cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem).

Podsumowanie:

Nowy Targ Road Challenge to wyjątkowe wydarzenie dla wszystkich fanów kolarstwa, które z pewnością będzie się rozwijać. Na tegorocznej edycji poza rajdem organizatorzy przygotowali liczne konkursy oraz pokazy związane z tematyka rowerową. Impreza miała charakter rodzinny i była przeznaczona zarówno dla dorosłych, młodzieży i dzieci.