Idealne spodnie robocze na lato od Kegel-Błażusiak! | Przedsiębiorstwo FRYDA - Sklepy Fabryczne Kegel-Błażusiak - producent Odzieży Roboczej, Obuwia Roboczego oraz Pokrowców na Fotele Samochodowe Odzież Robocza & Pokrowce miarowe do samochodów

Potrzebne letnie spodnie robocze? W naszym sklepie pojawiły się nowe, krótkie spodenki robocze No. 5627 w kolorze beżowo-czarnym. Spodenki z pewnością przypadną do gustu osobom, które szukają solidnych spodni do pracy wykonanych z trwałej i “masywnej” tkaniny. Całość dopełnia duża ilość praktycznych kieszeni oraz nowoczesny design. Zainteresowany? Wszystkie krótkie spodnie robocze z kolekcji 5627 znajdziesz na stronie naszego sklepu internetowego:

 

Krótkie spodnie robocze No. 5627 – wszystko czego potrzebujesz:

Wytrzymałość:

Spodnie z robocze 5627 wchodzą skład kolekcji 111. Wyróżnia się ona najwyższą jakością wykonania, którą można zauważyć i poczuć przy pierwszym kontakcie ze spodniami. Gruba i masywna tkanina KLOPMAN ASHORD jest w stanie na prawdę dużo wytrzymać – doskonale radzi sobie nie tylko “na budowie” ale również w pralce. Spodenki dobrze znoszą nawet wielokrotne pranie – materiał nie odbarwia się i nie kurczy. Dodatkowe wzmocnienia z cordury dobrze zabezpieczają najbardziej narażone na przetarcia części przed zniszczeniem. Spodnie wyposażono również w wzmacniane szwy z zastosowaniem nici rdzeniowych. Polski producent zadbał dosłownie o każdy detal – zamki, które zostały wykorzystane w spodniach to wytrzymałe zamki japońskiej firmy YKK®.

 

Krótkie spodnie robocze 5627
lewa nogawka

Krótkie spodnie robocze 5627
widok z przodu

Krótkie spodnie robocze 5627
prawa nogawka

Funkcjonalność:

Każdy kto pracuje na budowie, w warsztacie lub w “wykończeniówce” wie, że dobrze jest mieć wszystkie narzędzia przy sobie. Krótkie spodnie robocze 5627 mają dużą ilość praktycznych kieszeni które umożliwiają przechowanie niektórych potrzebnych w czasie pracy rzeczy i narzędzi, dzięki czemu telefon lub młotek będzie zawsze w zasięgu ręki. Część kieszeni jest kryta patką co zapobiega wpadaniu zabrudzeń do ich wnętrza.

 

Kieszenie na lewej nogawce

Podniesiony tył

Kieszenie na prawej nogawce

Nowoczesny Design:

Na uwagę zwraca również nowoczesny design spodni. Podobno walory estetyczne odzieży roboczej mają niewielki wpływ na “sposób wykonywania pracy” ale z pewnością dobrze ubrany pracownik stanowi fantastyczną wizytówkę każdej firmy. Spodnie dostępne są w 3 praktycznych zestawach kolorystycznych: beżowo-czarny, popielato-czarny i czarno-czarny, dzięki czemu każdy znajdzie kolor najbardziej odpowiadający warunkom pracy, barwą firmy lub indywidualnym preferencją ;)

Podsumowanie – czyli czemu te spodnie są takie dobre:

Z pewnością krótkie spodnie 5627 to idealne spodnie robocze na lato. Krótkie nogawki zapewnią komfort i wygodę w pracy. Z kolei wytrzymały materiał, praktyczne kieszenie oraz nowoczesny design sprawią, że spodenki sprawdzą w różnego typu pracach. Dopracowane do perfekcji spodenki robocze 5627 do najtańszych nie należą ale z pewnością są warte swojej ceny. Wzmocnienia z cordury, zamki firmy YKK®, wyjątkowa tkanina KLOPMAN ASHORD, nici rdzeniowe – to wszystko można porównać do wysokiej klasy samochodu wyposażonego w najlepsze części – takie właśnie są krótkie spodnie robocze No. 5627.