Gdzie i jakie obuwie do kuchni kupić? | Przedsiębiorstwo FRYDA - Sklepy Fabryczne Kegel-Błażusiak - producent Odzieży Roboczej, Obuwia Roboczego oraz Pokrowców na Fotele Samochodowe Odzież Robocza & Pokrowce miarowe do samochodów

Gdzie i jakie obuwie do kuchni kupić?

Praca w kuchni może być niebezpieczna jeśli ma się nieodpowiednie obuwie gastronomiczne, które nie spełnia istotnych norm. Jeśli zastanawiasz się jakie buty do kuchni wybrać to z pewnością zwróć uwagę na to czy posiadają podeszwę antypoślizgową oraz wzmacniany podnosek chroniący palce stopy przed uderzeniem. Poniżej dwa krótkie filmy obrazujące jak istotne jest to jakie obuwie do kuchni ubieramy:

 

Potrzebujesz dobrego i sprawdzonego obuwia gastronomicznego? Nie szukaj na allegro tylko odwiedź nasz sklep internetowy, gdzie łatwo i wygodnie znajdziesz to czego potrzebujesz: sandały, półbuty, trzewiki (wszystko na jednej stronie). Oferujemy bogatą ofertą butów z podeszwą antypoślizgową typu OCTOPUS polskiej marki KEGEL-BŁAŻUSIAK:

Jakie buty do kuchni - Sandały BARI Jakie buty do kuchni - półbuty BOSTON Jakie buty do kuchni - trzewiki BRISTOL

Jakie obuwie do kuchni wybierają nasi Klienci?

Sandały BARI to obuwie gastronomiczne, które najczęściej wybierają nasi Klienci ze względu na to, że łączą w sobie kilka istotnych cech. Po pierwsze zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa, dzięki zastosowaniu innowacyjnej podeszwy antypoślizgowej typu OCTOPUS i metalowym podnoskom chroniącym palce stóp przed uderzeniem. Po drugie obuwie jest bardzo wygodne, gdyż zastosowano w nim wyjmowaną, profilowaną wyściółkę o wysokiej higroskopijności. Ponadto istnieje możliwość odpięcia lub przestawienia paska pięty (z sandałów można zrobić klapki). Wierzchy sandałów wykonano w całości z mikrofibry, która jest bardzo łatwa w czyszczeniu. Buty posiadają prosty ale elegancki design zapewniający personelowi restauracji i hotelu profesjonalny wygląd. Podeszwa PU jest antypoślizgowa, olejoodporna, antyelektrostatyczna, odporna na ścieranie, z absorpcją energii w części piętowej. Sandały BARI spełniają wymogi normy EN ISO 20345.

Buty antypoślizgowe gastronomia Buty antypoślizgowe gastronomia Buty antypoślizgowe gastronomia

Gdzie dostarczamy odzież i obuwie?

Zakupioną odzież i obuwie gastronomiczne dostarczamy na terenie całego kraju w tym do największych miast takich jak: Warszawa, Kraków, Poznań, Katowice, Gdańsk, Wrocław, Łódź, Rzeszów, Szczecin, Biały Stok.