Czarne pokrowce samochodowe HERMES | Przedsiębiorstwo FRYDA - Sklepy Fabryczne Kegel-Błażusiak - producent Odzieży Roboczej, Obuwia Roboczego oraz Pokrowców na Fotele Samochodowe Odzież Robocza & Pokrowce miarowe do samochodów

Czarne pokrowce samochodowe HERMES

Wprowadziliśmy do naszej oferty czarne pokrowce samochodowe pod nazwą HERMES. Pokrowce te doskonale nadają się do ochrony obić foteli przed przecieraniem i zabrudzeniem ponieważ wykonane są z grubego, żakardowego materiału. Materiał ten stosowany jest przez koncerny motoryzacyjne do wykańczania tapicerek samochodowych. Jakość produktu potwierdza gwarancja producenta udzielona na 24 miesiące. Komplet składa się z pokrowców na przednie fotele oraz tylną kanapę i zagłówki.

HERMES to pokrowce samochodowe w kolorze czarnym, kolor ten bardzo dobrze komponuje się z wnętrzem auta. Ich jednolita stylistyka przełamana dwoma, podłużnymi i kontrastowymi paskami jest elegancka i powinna zadowolić najbardziej wymagających użytkowników. Zastosowanie materiału o dużej trwałości barw sprawia, że pokrowce nie odbarwiają się oraz nie blakną na słońcu.

Na uwagę zasługuje bardzo dużo funkcjonalność pokrowców HERMES. Pokrowce na przednie siedzenia przystosowane są do foteli wyposażonych w boczne poduszki powietrzne AIR BAG. Ponadto na w tylnej części pokrowca na fotel pasażera umieszczono praktyczną kieszeń, w której można przechować np. mapy.

Pokrowiec na tył można zakładać na dzieloną kanapę (jej składanie po założeniu pokrowca umożliwiają zamki oraz specjalne dopinane elementy). W zestawie otrzymamy od producenta aż 5 pokrowców dostosowanych do różnej wielkości zagłówków tylnej kanapy i dwa na zagłówki przednich foteli.

Każdy , kogo interesują czarne pokrowce do samochodu powinien zapoznać się z “HERMESEM”. Model ten charakteryzuje się wysoką jakością wykonania (produkt polski) i  dużą funkcjonalnością. Materiał z którego jest wykonany jest nie tylko mocny ale również został wykonany z trudnopalnych tkanin (certyfikat TUV RHEINLAND).