Czapki robocze z haftem | Przedsiębiorstwo FRYDA - Sklepy Fabryczne Kegel-Błażusiak - producent Odzieży Roboczej, Obuwia Roboczego oraz Pokrowców na Fotele Samochodowe Odzież Robocza & Pokrowce miarowe do samochodów

Jest wiele sposobów na kreowanie swojej marki w oczach Klientów. Do jednych z najlepszych należy logowanie odzież roboczej z czego bardzo ciekawą opcją są czapki robocze z haftem! W naszym sklepie internetowym pojawił się bardzo ciekawy przykład stylowej czapka roboczej z haftem.

Czapka z kolekcji 111 bo o nie mowa ma 3 profesjonalne hafty komputerowe, które klasyczną czapkę roboczą z daszkiem zamieniły w ciekawy element ubioru. Tą i inne czapki robocze znajdziesz oczywiście w naszym sklepie internetowym:

Czapka robocza z logo firmy?

Jeśli interesują Cię czapki robocze z haftem np. z logo Twojej firmy lub napisem to skontaktuj się z nami. Doradzimy jaką czapkę wybrać (mamy bardzo duży wybór – możesz sprawdzić na stronie internetowej sklepu) oraz udzielimy pozostałych informacji (cena, czas realizacji itp.). W naszej ofercie znajdziesz klasyczne czapki robocze z daszkiem (tzw. czapki robocze letnie) wykonane z trwałych materiałów wysokiej jakości wyposażone w wywietrzniki oraz regulowany obwód.

Czapka robocza z kolekcji 111:

To co wyróżnia letnią czapkę roboczą z wyjątkowej kolekcji 111 to profesjonalny haft, nowoczesna stylistyka oraz wysokiej klasy materiały. Biorąc czapkę do ręki widać, że polski producent zadbał o każdy detal (zarówno o haft, jak i wykończenie czapki). Całość prezentuje się rewelacyjnie! Duże wrażenie robi zwłaszcza gruby i wyrazisty haft (z prawej “111 Workwear Engineering”, z przodu “111” i z lewej mniejszy “JACK”). Tak wykonaną czapkę można nosić nie tylko do pracy ale również na co dzień.

Wszystkie zdjęcia zamieszczone w artykule są własnością Przedsiębiorstwa Fryda