Bluzki kelnerskie SOFT - czyli jak profesjonalnie ubrać obsługę sali | Przedsiębiorstwo FRYDA - Sklepy Fabryczne Kegel-Błażusiak - producent Odzieży Roboczej, Obuwia Roboczego oraz Pokrowców na Fotele Samochodowe Odzież Robocza & Pokrowce miarowe do samochodów
Bluzki kelnerskie

Profesjonalny wygląd personelu:

Zależy Ci na tym aby personel Twojego lokalu był elegancko i schludnie ubrany? Potrzebujesz ubrać kelnerki w profesjonalną odzież gastronomiczną? Koniecznie zajrzyj na stronę naszego sklepu internetowego, gdzie znajdziesz cieszące się dużym uznaniem wśród naszych klientów bluzki kelnerskie! Aby przejść do sklepu kliknij przycisk poniżej:

Eleganckie bluzki kelnerskie:

Jeśli zależy Ci na reprezentacyjnym wyglądzie obsługi to bluzki kelnerskie SOFT charakteryzują się eleganckim i nowoczesnym fasonem zapewniającym elegancki i profesjonalny wygląd kelnerkom. Do bluzek dla kelnerek polecamy zarówno zapaski jak i spódniczki (taki komplet prezentuje się świetnie).

Bluzki dla kelnerek dostępne są w kolorze czarnym lub białym i wykonane są z wysokiej jakości tkaniny. Z naszej strony zapewniamy fachową i profesjonalną obsługę, atrakcyjne ceny, błyskawiczną wysyłkę oraz powtarzalność produktów. Dzięki temu masz pewność, że dostaniesz odzież gastronomiczną na czas i taką jakiej potrzebujesz.

Damska bluzka kelnerska z rękawem 3/4

Bluzki dla kelnerek
Bluzki dla kelnerek

Damska bluzka kelnerska z długim rękawem

Bluzka kelnerska długi rękaw
BLuzka kelnerska czarna z długim rękawem

Damska bluzka kelnerska z krótkim rękawem