Zimowe buty robocze - profesjonalne obuwie do pracy | Przedsiębiorstwo FRYDA - Sklepy Fabryczne Kegel-Błażusiak - producent Odzieży Roboczej, Obuwia Roboczego oraz Pokrowców na Fotele Samochodowe Odzież Robocza & Pokrowce miarowe do samochodów

Ciepłe obuwie robocze = ciepłe stopy:

Praca zimą nabiera innego znaczenia. Dlatego bardzo istotny jest odpowiedni ubiór do pracy a w szczególności odpowiednie buty robocze zimowe. W naszej kolekcji znajdują się dwa modele trzewików roboczych ocieplanych idealnych do pracy zimą. Pierwszy z nich to trzewik roboczy ocieplany S3 DAK (spełnia normę EN ISO 20345 S3), drugi to trzewik roboczy ocieplany S2 DON (spełnia normę EN ISO 20345 s2).

Buty robocze ocieplane z naszej kolekcji posiadają wszystkie najważniejsze cechy obuwia roboczego: jest wygodne, ciepłe i bezpieczne. Wierzchy butów wykonane są z wysokiej jakości naturalnej skóry tłoczonej, która jest wodoodporna. Obuwie jest ocieplane i odporne na niską temperaturę. Posiada antykorozyjne uchwyty sznurowadeł. Buty robocze posiadają metalowe podnoski chroniące stopę przed uderzeniem z siłą do 200 J. Na uwagę zasługują dwugęstościowe podeszwy, które są antypoślizgowe i odporne na ścieranie.