Zapaska kelnerska, której nie musisz wiązać! | Przedsiębiorstwo FRYDA - Sklepy Fabryczne Kegel-Błażusiak - producent Odzieży Roboczej, Obuwia Roboczego oraz Pokrowców na Fotele Samochodowe Odzież Robocza & Pokrowce miarowe do samochodów

Zainspirowani sugestiami Restauratorów i Hotelarzy, którzy robią zakupy w naszym sklepie opracowaliśmy 2 nowe modele zapasek kelnerskich zapinanych na napy. Takie rozwiązanie ma dwie ogromne zalety – po pierwsze znacznie ułatwia zakładanie i zdejmowanie zapaski a po drugie umożliwia dostosowanie jej obwodu pasa do użytkownika (jedna zapaska może być używane przez różne osoby). Nowe zapaski kelnerskie dostępne są tylko u nas:

Czarna zapaska kelnerska 35 cm:

Pierwszy model zapinany na napy to krótka zapaska kelnerska w kolorze czarnym o długości 35 cm. Zaprojektowana i uszyta na wzór bardzo lubianej i często wybieranej przez naszych Klientów zapaski 40’stki (o długości 40 cm). Nowa zapaska kelnerska pięknie się prezentuje (napy odznaczając się na tle materiału co nadaje zapasce nietuzinkowego wyglądu).

Wystarczyło kilka dni aby nowej model zapaski zyskał aprobatę wśród Restauratorów. Jej praktyczne zapięcie na napy już ma wielu zwolenników. Napy są nie tylko wygodne w użytkowaniu ale świetnie się prezentują na czarnym tle materiału nadając zapasce nietuzinkowego wyglądu.

To jednak nie wszystko – zapaska posiada bardzo przydatną kieszeń z prawej strony, która umożliwia kelnerce przechowanie portfela lub notatnika i długopisu. Ponad to trwały materiał z którego wykonana jest zapaska posiada anymnące wykończenie, które bardzo ułatwia jej prasowanie.

Zapaska kelnerska 45 cm w pepitę:

Drugi wzór to zapaska kelnerska w stylową pepitę o długości 45 cm. Doskonale się prezentuje, dzięki czemu jest idealna do zastosowania w wszelkiego rodzaju lokalach gastronomicznych. Podobnie jak zapaska w kolorze czarnym ta również zapinana jest na praktyczne i wygodne napy (umożliwiają dostosowanie szerokości zapaski do obwodu pasa nawet do 114 cm!).

Bardzo trwały materiał zapewnia długi okres użytkowania zapaski (nawet po wielokrotnym praniu) a anymnące wykończenie znacząco ułatwia prasowanie i przygotowanie zapaski kelnerskiej do ponownego użycia.

Zakładanie zapaski:

Dzięki napom umieszczonym w pasie zakładanie zapaski zajmuje dosłownie kilka sekund oraz jest bardzo wygodne i łatwe. Zobacz sam!