XIII Targi Zaopatrzenia Sklepów Bielsko Biała - zdjęcia! | Przedsiębiorstwo FRYDA - Sklepy Fabryczne Kegel-Błażusiak - producent Odzieży Roboczej, Obuwia Roboczego oraz Pokrowców na Fotele Samochodowe Odzież Robocza & Pokrowce miarowe do samochodów

Dnia 25.10.2016 w Bielsku Białej w Hali Wielofunkcyjnej przy ulicy Karbowej 26 odbyły się XIII Targi Zaopatrzenia Sklepów (organizowanych przez firmę Łakoć). W czasie tej imprezy zaprezentowaliśmy odzież sklepową oraz ubrania HACCP dla firm produkujących i przetwarzających żywność. Pokazaliśmy zarówno znane i lubiane przez wszystkich wzory oraz zupełnie nowe modele, które nie były jeszcze nigdzie pokazywane. Odzież dla pracowników sklepów i przetwórstwa spożywczego znajdziesz również na naszej stronie internetowej:

Odzież Kegel-Błażusiak czyli co zaprezentowaliśmy?

Przedsiębiorstwo Fryda zaprezentowało to co właściciele sklepów i firma zajmujących sie przetwórstwem lubią najbardziej czyli profesjonalną odzież do pracy polskiej marki Kegel-Błażusiak. Zadbaliśmy o to aby nasze stoisko było widoczne z daleka i łatwo było do niego trafić (w tym celu usunęliśmy standardowe elementy gotowego stoika i wstawiliśmy ogromne regały wystające metr ponad pozostałe stoiska). Oświetliliśmy również regały na których umieściliśmy dużą część naszej kolekcji odzieży do pracy: fartuchy, bluzy, spodnie, czapki, obuwie itp. Dzięki temu nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem podczas targów:

Pokazy kulinarne – kucharze ubrani w odzież Kegel-Błażusiak!

Firma Łakoć, która była organizatorem całej imprezy zadbała o liczne atrakcje dla uczestników. Poza konkursami dla gości można było obejrzeć również pokazy kulinarne dwóch zawodowych Szefów Kuchni: Michała Góry i Grzegorz Janicy. Z okazji Międzynarodowego Dnia Makaronu przygotowali Oni wyśmienite dania bazujące głównie na makaronie. Co ciekawe obaj Kucharze byli ubrani w odzież gastronomiczną dostępna w naszym sklepie :)

Pokaz kulinarny Michała Góry:

Pokaz kulinarny Grzegorz Janicy:

XIII Targi Zaopatrzenia Sklepów – podsumowanie:

Mimo, że targi trwały jeden dzień to przyciągnęły one bardzo dużą ilość właścicieli i pracowników sklepów oraz producentów i przetwórców żywności. Wśród wystawców można było znaleźć zarówno firmy oferujące żywność i napoje (w tym alkohol) oraz profesjonalny sprzęt potrzebny w każdym sklepie (kasy, wózki, monitoring itp) – wśród nich były duże znane wszystkim marki. Przedsiębiorstwo Fryda było natomiast jedyną firmą, która zaprezentowała na targach odzież do pracy. W roli konferansjera na targach wystąpił lubiany przez wielu Ireneusz Bielenik, który w tej roli spisał się fantastycznie.