Wyróżnij się - sprawdź odzież z haftem na zamówienie | Przedsiębiorstwo FRYDA - Sklepy Fabryczne Kegel-Błażusiak - producent Odzieży Roboczej, Obuwia Roboczego oraz Pokrowców na Fotele Samochodowe Odzież Robocza & Pokrowce miarowe do samochodów

Haft komputerowy to popularna forma personalizacji odzieży do pracy dla wszystkich pracowników. Jest to subtelny sposób na działanie marketingowe i podkreślenie profesjonalizmu firmy. 

Realizujemy zamówienia na haft logo na ubraniach firmowych o różnych gramaturach – od ciepłych i grubych polarów po cieńsze koszulki polo. Jest to elegancki element, przyjemny dla oka, który pozwoli wyróżnić Twoją firmę.

Z tego artykułu dowiesz się m.in:

  • O zaletach wykonania haftu
  • Jakie informacje potrzebne są do wykonania trwałego oznaczenia odzieży
  • Ile kosztuje haft i od czego uzależniona jest jego cena

Zalety haftu komputerowego:

  1. Wysokiej jakości haft pozwala cieszyć się nim dłużej w porównaniu do nadruku. 
  2. Haft pozwala na wiarygodne odwzorowanie barw logo firmy. 
  3. Stanowi alternatywę do plastikowych plakietek i identyfikatorów. 
  4. Dostępny jest u nas w wielu wariantach. Masz możliwość wyboru rodzaju czcionki i koloru według własnych upodobań. 

Gdzie mogę zamówić odzież haftem?

Dostępne rodzaje czcionek:

cascade ozdobna (nie występuje w wersji prostej – tylko kursywa) pisana drukowana

 

Hafty i nadruki na odzieży własnej 

Wykonujemy mocne i trwałe hafty na odzieży Klienta oraz na markowych ubraniach roboczych dostępnych na naszej stronie internetowej.  

Poniżej znajdziesz plik pdf, w którym pokazujemy, gdzie umieszczamy oraz jakiej wielkości, hafty oraz nadruki na ubraniach firmy KEGEL-BŁAŻUSIAK.  Przy każdym z nich znajdziesz numer artykułu, który pozwoli Ci w łatwy sposób sprawdzić interesującą Cię odzież na stronie odziez.fryda.com.pl

ZASADY UMIESZCZANIA HAFTÓW BEZPOSREDNICH LUB NASZYWEK – POBIERZ PDF

Odzież z haftem – nietypowe rozmiary 

Mamy możliwość oznakowania większości elementów odzieży. Zaprezentowane powyżej produkty dostępne są w pełnej tabeli rozmiarów. Wykonujemy także zamówienia na specjalne życzenie Klienta np. zamawiamy dobrej jakości koszulki w dużych rozmiarach i tworzymy na nich nadruk. 

PAMIĘTAJ!

Haft wiąże się z trwałym oznaczeniem odzieży. Nie ma możliwości zwrotu ani wymiany takich produktów, dlatego dokładnie dobierz rozmiarNa naszym sklepie, staramy się przy każdym produkcie uwzględnić wzrost, obwód klatki piersiowej i obwód pasa (przy wybranych ubraniach znajdziesz tabelkę rozmiarową). Dzięki temu łatwiej wybierzesz idealny rozmiar dla siebie i swojego zespołu. 

Jak dbać o odzież z haftem?

Oznakowaną odzież można prać i prasować, nawet w bardzo wysokich temperaturach. Jest to jedna z najbardziej trwałych form oznakowania ubrań. Charakteryzuje się wysoką odpornością na uszkodzenia. Pamiętaj, aby odzież prać zgodnie z zaleceniem na wszywce. Odzież z haftem można prasować po każdej stronie. 

Kontakt:

W celu przygotowania oferty na odzież z własnym nadrukiem i haftem zachęcamy do kontaktu e-mailowego. Zadzwoń do nas, jeżeli masz jakieś pytania. 

 

Telefon (+48) 881 703 704
E-mail sklep@fryda.com.pl
Sklep stacjonarny


Nowy Targ, 34-400
ul. Składowa 26

Bielsko – Biała, 43-300
ul. Żywiecka 91

Godziny pracy:
Poniedziałek – Piątek: 8 – 17
Sobota: 9 – 14