Wygodne Obuwie Medyczne PIUMETTA - nowość! | Przedsiębiorstwo FRYDA - Sklepy Fabryczne Kegel-Błażusiak - producent Odzieży Roboczej, Obuwia Roboczego oraz Pokrowców na Fotele Samochodowe Odzież Robocza & Pokrowce miarowe do samochodów

Jeśli szukasz na prawdę wygodnych butów medycznych to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! W naszym sklepie internetowym pojawiło się kilka bardzo interesujących modeli obuwia medycznego z serii PIUMETTA! Obuwie z tej kolekcji dedykowane jest dla osób, które z racji wykonywanego zawodu narażone są na przeciążenia nóg. Do tego grona osób z pewnością należą lekarze i pielęgniarki, które w pracy spędzają wiele godzin na nogach. Więcej szczegółów na temat tego bardzo wygodnego obuwia medycznego znajdziesz poniżej. Oczywiście obuwie PIUMETTA znajdziesz już na stronie naszego sklepu internetowego:

 

Dlaczego obuwie PIUMETTA jest tak wygodne?

Obuwie medyczne PIUMETTA zostało zaprojektowane specjalnie z myślą o osobach, które spędzają na nogach wiele godzin. Sekret tych butów tkwi w wkładkach i podeszwie – to one sprawiają, że obuwie jest tak wygodne. Miękkie wkładki SHAPE zapewniają bardzo dobrą amortyzację i lepiej dopasowują się do kształtu naszej stopy. Natomiast anatomiczne i profilowane spody są wyjątkowo lekkie, co znacząco obniża ciężar obuwia (odciążając tym samym nogi). W kolekcji PIUMETTA znalazło się również bardzo wygodne obuwie medyczne wyposażone w specjalną podeszwę ORTO JULEX. Buty wyposażone w tą podeszwę mają zaokrągloną piętę oraz podniesioną część palcową (co ułatwia stąpanie i przekolebanie stopy i odciąża jednocześnie palce stopy). W obu przypadkach podeszwa jest antypoślizgowa oraz jest odporna na działanie promieni UV (nie żółknie na słońcu)!

Obuwie medyczne wykonane ze skóry:

Podeszwa i wkładki to nie jedyne zalety obuwia PIUMETTA. Buty medyczne z tej kolekcji wykonane jest z eleganckiej, naturalnej skóry co sprawia, że buty prezentują się bardzo estetycznie. Ponadto nowe obuwie medyczne dla lekarzy i pielęgniarek ma właściwości antyalergiczne, antybakteryjne i antyzapachowe. Dodatkowo część modeli posiada wkładki z łatwej w czyszczeniu mikrofibry! Podsumowując, dzięki swoim właściwością wygodne buty medyczne PIUMETTA to idealne rozwiązanie dla lekarzy i pielęgniarek. Obuwie to ze względu na wysoki komfort użytkowania i estetyczny wygląd sprawdzi się również w gastronomii oraz jako obuwie do codziennego użytku (w domu, ogrodzie a nawet na basenie). PIUMETTA to obuwie nie tylko do pracy ale również poza nią.