Wygodna odzież do pracy w sklepie spożywczym | Przedsiębiorstwo FRYDA - Sklepy Fabryczne Kegel-Błażusiak - producent Odzieży Roboczej, Obuwia Roboczego oraz Pokrowców na Fotele Samochodowe Odzież Robocza & Pokrowce miarowe do samochodów

Ubranie do pracy w sklepie spożywczym powinno spełniać kilka funkcji. Należy pamiętać o przestrzeganiu zasad higieny i obowiązujących przepisach BHP, potrzebach Klientów oraz o komforcie osób ją noszących. Ubiór pracownika to także wizytówka firmy i wygląd zewnętrzny odgrywa ważną rolę w tym zawodzie.


Ubranie do sklepu dla sprzedawcy

Kasjerki w trakcie swojej kilkugodzinnej zmiany wykonują wiele czynności: obsługują Klientów, dbają o ekspozycję asortymentu na półkach i często też przyjmują towar. Dlatego też odzież nie powinna być zbyt obcisła ani za krótka. 

Jako Klienci jesteśmy także przyzwyczajeni do tego, że ekspedientki noszą odzież roboczą. W supermarketach najczęściej zapewniają ją zatrudniający. W sklepach osiedlowych właściciel na własną rękę dokonuje jej zakupu. 

 

Fartuch sklepowy –
wygoda i elegancja 

Fartuch to często spotykany strój w sklepie ponieważ jest elegancki i zapewnia wysoki komfort niezbędny w trakcie pracy. Daje także większą ochronę wierzchniej odzieży przed zabrudzeniami i nie krępuje ruchów. W naszej ofercie dostępne są fartuszki włoskie, francuskie oraz przednie (z kieszenią lub bez). Uniwersalne rozmiary, duża ilość wzorów, fasonów i kolorów umożliwia dopasowanie odzieży roboczej do profilu prowadzonej działalności. Do skompletowania odzieży do pracy polecamy białe koszule z krótkim rękawem, koszulki polo lub t-shirt oraz daszki gastronomiczne.

Wygodna i przewiewna koszulka polo na kilkugodzinną zmianę

W naszej ofercie mamy uniwersalne koszulki polo wykonane z wysokiej jakości materiału. Mają niską kurczliwość w praniu. Posiadamy podkoszulki w różnych wariantach kolorystycznych i krojach. Od klasycznej czerni i bieli wykończone klasycznym dekoltem, po kolory bardziej żywe i wyraziste, przykładowo: czerwone, różowe, fioletowe, pomarańczowe, zielone z dekoltem w literę V lub z kołnierzykiem.

Polar do pracy
w sklepie spożywczym

Temperatura w sklepie jest często niższa niż w domu. Klienci czasem nie zamykają za sobą drzwi.  Działająca klimatyzacja lub stanowisko obok lodówek/chłodziarek też powoduje obniżenie temperatury. Polar lub kamizelka polarowa zapewnia odpowiedni poziom ciepła. Jest to też odzież, która charakteryzuje się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Wykończenie antypilingowe zapewnia jej trwałość.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej odzieży roboczej na stronie www.odziez.fryda.com.pl