Wielka wyprzedaż fartuchów - czas rozpocząć wiosenne porządki! | Przedsiębiorstwo FRYDA - Sklepy Fabryczne Kegel-Błażusiak - producent Odzieży Roboczej, Obuwia Roboczego oraz Pokrowców na Fotele Samochodowe Odzież Robocza & Pokrowce miarowe do samochodów

Wyprzedaż fartuchów do pracy!

Na stronach naszego sklepu rozpoczęła się wielka wyprzedaż fartuchów damskich! W bardzo okazyjnych cenach można kupić trzy rewelacyjne modele fartuchów dedykowanych dla personelu odpowiadającego za czystość w hotelach, restauracjach, galeriach handlowych i sklepach.

UWAGA – fartuszki Aqua, Fresh i Cleaner zostały wyprzedane. Zobacz inne fartuszki z naszej bogatej oferty (kliknij przycisk poniżej aby przejść do sklepu internetowego:

Jest to całkowita wyprzedaż, więc drugiej szansy nie będzie. Należy podkreślić, że fartuszki Aqua, Fresh i Cleaner to produkty wysokiej jakości, uszyte przez wiodącego polskiego producenta odzieży – firmę KEGEL-BŁAŻUSIAK. Wszystkie one zapewniają profesjonalny wygląd personelu sprzątającego. Fartuchy dla sprzątaczek charakteryzują się również komfortem użytkowania oraz dużą wytrzymałością. Promocja obowiązuje do wyczerpania zapasów!

Tanie fartuchy