Torba do bagażnika samochodu | Przedsiębiorstwo FRYDA - Sklepy Fabryczne Kegel-Błażusiak - producent Odzieży Roboczej, Obuwia Roboczego oraz Pokrowców na Fotele Samochodowe Odzież Robocza & Pokrowce miarowe do samochodów

Torba do bagażnika – prosty sposób na porządek w aucie:

Torba do bagażnika Kangaroo stanowi praktyczne wyposażenie samochodu. Można w niej przechować większość przedmiotów, które wozimy w aucie np. linkę holowniczą, zapasowe żarówki i bezpieczniki samochodowe czy klucz do odkręcania kół. Przewożone w torbie rzeczy są w jednym miejscu, dzięki czemu łatwo je znaleźć i nie “zaśmiecają” samochodu. Obecnie Torba Kangaroo dostępna jest w naszym sklepie w bardzo atrakcyjnej cenie (aby przejść do sklepu kliknij przycisk poniżej).

Pojemna i praktyczna:

Torba samochodowa wykonana została z mocnego materiału w ciemnym kolorze. Jej wymiary to 26,00 x 12,00 x 30,00 centymetrów (długość x szerokość x wysokość). Posiada rzepy mocujące (od spodu i z tyłu), dzięki czemu można ją zaczepić o materiałowe ściany bagażnika. Na uwagę zasługuje również praktyczny uchwyt do przenoszenia torby.