Targi Budownictwa Bielsko Biała 2015 | Przedsiębiorstwo FRYDA - Sklepy Fabryczne Kegel-Błażusiak - producent Odzieży Roboczej, Obuwia Roboczego oraz Pokrowców na Fotele Samochodowe Odzież Robocza & Pokrowce miarowe do samochodów

Targi Budownictwa Bielsko Biała 2015:

24-26 kwietnia 2015 odbyły się Międzynarodowe Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz „Twój Dom 2015″. Nasz sklep zaprezentował na nich profesjonalną odzież roboczą polskiej marki KEGEL-BŁAŻUSIAK. Ze względu na tematykę targów i ciekawy asortyment nasze stoisko (numer 123) cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem:

Targi odbyły się w Hali pod Dębowcem na ulicy Karbowej 26 w Bielsku Białej. Uroczyste otwarcie imprezy odbyło się w piątek o godzinie 11:00 a zakończenie w niedzielę o 16:00. Duża powierzchnia hali umożliwiła pojawienie się wielu wystawców, dzięki czemu odwiedzający mogli obejrzeć wiele ciekawych rozwiązań stosowanych obecnie w budownictwie. Poza znanymi firmami swoje stoiska miały również przedsiębiorstwa, które prężnie wchodzą na ten bardzo wymagający rynek.

Na targach nie zabrakło również innych atrakcji takich jak pokazów, konferencji oraz prelekcji prowadzonych przez ekspertów z branży budowlanej.