Targi BeHaPe 2017 - zdjęcia | Przedsiębiorstwo FRYDA - Sklepy Fabryczne Kegel-Błażusiak - producent Odzieży Roboczej, Obuwia Roboczego oraz Pokrowców na Fotele Samochodowe Odzież Robocza & Pokrowce miarowe do samochodów

Targi BeHaPe 2017 – zdjęcia:

W dniach 25-27 kwietnia 2017 w międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbyły się 18 Targi Bezpieczeństwa, Higieny Pracy i Ochrony Przeciwpożarowej BeHaPe. Nasza firma miała przyjemność uczestniczyć w tych targach jako wystawca odzieży roboczej marki Kegel-Błażusiak (jako partner handlowy i sklep przyfabryczny). Na targach zaprezentowaliśmy m.in. odzież do pracy z najnowszej kolekcji 111. Ubrania z tej kolekcji wyróżniają się profesjonalnym wyglądem, dużą wytrzymałością oraz komfortem użytkowania.

Wyróżnienie dla spodni No 5614 CAMO GREEN:

W czasie targów odbył się konkurs na “Produkt Targów”, do którego zgłosiliśmy spodnie Camo Green z najnowszej kolekcji 111. Miło nam poinformować, że zgłoszone przez nas spodnie otrzymały “Wyróżnienie II stopnia w konkursie Produkt Targów BehaPe 2017“.

Co jeszcze?

Poza najnowszą kolekcją 111, na naszym stoisku można było zobaczyć specjalistyczną odzież ochronną Kegel-Błażusiak w tym m.in. odzież multiochronną, odzież antyelektrostatyczną oraz odzież trudnopalną i dla spawacza. Pokazaliśmy również odzież i obuwie robocze ze znanych i popularnych wśród naszych Klientów kolekcji WORK, EXPERT i TOP. Nie zabrakło również ciekawostek takich jak np. spodni roboczych wyposażonych w wzmocnienia z kevlaru lub unikatowego kombinezonu dla mechaników.

Dlaczego warto odwiedzić targi BeHaPe w Katowicach?

Targi BeHaPe 2017 odbyły się w międzynarodowym Centrum Kongresowym – ten nowoczesny budynek zrobił na nas bardzo pozytywne wrażenie. Duża przestrzeń oraz rozplanowanie budynków sprzyja organizacji targów. Na samych targach wśród wystawców można było zobaczyć zarówno wiele znanych marek jak i nowe firmy z branży BHP. Katowickie targi stanowią więc świetną okazję dla osób zainteresowane branżą BHP aby zapoznać się z najnowszą ofertą odzieży roboczej, specjalistycznego wyposażenia oraz usług i szkoleń BHP. Na wielu stoiskach zaprezentowana wiele ciekawych nowości i innowacji. Warto podkreślić, że w czasie 3 dni targów nasze stoisko odwiedziło wiele osób a nowa kolekcja odzieży roboczej 111 cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem.