Szara bluza medyczna od Kegel-Błażusiak! | Przedsiębiorstwo FRYDA - Sklepy Fabryczne Kegel-Błażusiak - producent Odzieży Roboczej, Obuwia Roboczego oraz Pokrowców na Fotele Samochodowe Odzież Robocza & Pokrowce miarowe do samochodów

Masz już dość odzieży medycznej w kolorze białym? Teraz możesz przełamać monotonię – w naszym sklepie jest już dostępna szara bluza medyczna polskiej marki KEGEL-BŁAŻUSIAK. Bluza dedykowana jest dla lekarzy oraz pracowników służby zdrowia (szpitali i prywatnych klinik). Z pewnością przypadnie do gustu również masażystom, rehabilitantom itp. Zainteresowany? Więcej informacji znajdziesz na stronie naszego sklepu internetowego:

Bluza medyczna damsko-męska:

Nowa szara bluza medyczna przeznaczona jest zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Stonowany, szary kolor został przełamany za pomocą kontrastowych, niebieskich wykończeń, dzięki czemu bluza medyczna dobrze się prezentuje i zapewnia profesjonalny wygląd w pracy (do bluzy polecamy spodnie medyczne w kolorze niebieskim).

Profesjonalny wygląd i komfort użytkowania:

Nowa bluza medyczna nie tylko dobrze wygląda ale jest również komfortowa w użytkowaniu i wytrzymała. Udało się to osiągnąć, dzięki dwóm rzeczom. Pierwsza to tkanina – mieszanka bawełny i poliestru (50% bawełny, 50% poliestru), która zapewnia długi okres użytkowania odzieży. Dobrze dobrana gramatura (180 g/m2) ma również pozytywny wpływ na wygodę w czasie wielu godzin pracy (materiał nie jest za gruby). Druga natomiast to przemyślany krój. Bluza zakładana jest przez głowę i posiada podkrój szyi w kształcie litery V (tzw. bluza medyczna w serek lub bluza medyczna V neck). Krótki rękaw doskonale sprawdzi się w gorące letnie dni i ciepłych szpitalnych pomieszczeniach i gabinetach.