SuperEnduro Kraków 2016 - byliśmy tam! | Przedsiębiorstwo FRYDA - Sklepy Fabryczne Kegel-Błażusiak - producent Odzieży Roboczej, Obuwia Roboczego oraz Pokrowców na Fotele Samochodowe Odzież Robocza & Pokrowce miarowe do samochodów

10 grudnia 2016 cała załoga sklepu fryda.com.pl pojechała na ostatni zawodowy rajd Tadeusza Błażusiaka w SuperEnduro. Bardzo zależało nam na tym aby podziękować naszemu “Arcymistrzowi”, ze te wszystkie niesamowite wyścigi, wspaniałe zwycięstwa i godne reprezentowanie naszego kraju w sportach motocrossowych.

Mistrzostwa Świata SuperEnduro – walka na najwyższym poziomie!

Runda inauguracyjna Mistrzostw Świata w SuperEnduro odbyła się w Tauron Arenie w Krakowie. Miejsce idealne na zakończenie kariery ponieważ to tutaj Tadek przez lata rozwijał swój talent motocyklowy. Publiczność również dopisała (trybuny były wypełnione po brzegi) – było słuchać nie tylko kibiców z Polski ale również z różnych zakątków świata. Taddy zakończył karierę w wspaniałym stylu walcząc z czołówką światowego enduro – wśród rywali warto wymienić m.in. takich zawodników jak: Jonny Walker, Colton Haaker, Mario Roman i Alfredo Gomez. Walkę tą wygrał stając na podium i zajmując pierwsze miejsce! Rywalizacja była zacięta i nie zabrakło dramatycznych momentów:

Radość i płacz:

Na uwagę zasługuje również wspaniała postawa fanów Tadeusza Błażusiaka, którzy kibicowali mu przez cały czas trwania turnieju a ostatni jego wyścig oglądali na stojąco. Zdecydowana większość osób została jeszcze na trybunach długo po zakończeniu wyścigu. W czasie konkursu niejednemu też zakręciła się łezka w oku… Kibice długo dziękowali naszemu Mistrzowi klaszcząc, skandując jego imię oraz śpiewając mu “sto lat”.