Spodnie robocze z odblaskami | Przedsiębiorstwo FRYDA - Sklepy Fabryczne Kegel-Błażusiak - producent Odzieży Roboczej, Obuwia Roboczego oraz Pokrowców na Fotele Samochodowe Odzież Robocza & Pokrowce miarowe do samochodów

Spodnie robocze z odblaskami:

Ze względu na liczne zapytania naszych Klientów o spodnie robocze z odblaskami, wprowadziliśmy je do naszej oferty. Spodnie zostały zaprojektowane w taki sposób aby zwiększyć bezpieczeństwo ich użytkownika poprzez zwiększenie jego widoczności. W tym celu spodnie zostały wkonane z tkaniny w kolorze pomarańczowym.  Ponadto spodnie robocze posiadają odblaskowe nogawki (2 paski odblaskowe na każdej nogawce). Aby przejść do sklepu kliknij przycisk poniżej:

Spodnie z odblaskami posiadają również wszystkie ważne cechy spodni roboczych. Wykonane są z mocnej tkaniny (gramatura 245 g/m2), która zapewnia długi okres użytkowania. Liczne kieszenie pozwalają przechować metr, ołówki, telefon i wiele innych rzeczy przydatnych w czasie pracy. Spodnie robocze z odblaskami posiadają również specjalne kieszenie umożliwiające założenie nakolanników ochronnych.

https://www.youtube.com/watch?v=uhSl0DKfyNw&feature=youtu.be