SPODNIE DLA PARKIECIARZY - sklep internetowy | Przedsiębiorstwo FRYDA - Sklepy Fabryczne Kegel-Błażusiak - producent Odzieży Roboczej, Obuwia Roboczego oraz Pokrowców na Fotele Samochodowe Odzież Robocza & Pokrowce miarowe do samochodów

SPODNIE DLA PARKIECIARZY:

Ciągła praca na kolanach wymaga aby spodnie robocze dla parkieciarzy były nie tylko wytrzymałe ale również zapewniały odpowiedni komfort użytkowania. Uwzględniając wszystkie ważne czynniki zaprojektowaliśmy spodnie parkieciarskie o nazwie WORK dostosowane do potrzeb użytkownika i warunków w jakich pracuje. Spodnie znajdziesz na naszej stronie (kliknij przycisk poniżej):

KOMFORT PRZEDE WSZYSTKIM!

Założenie nakolanników znacznie zmniejsza dyskomfort w czasie pracy. Nasze spodnie dla parkieciarzy posiadają wygodne kieszenie nakolannikowe, umożliwiające bardzo szybkie założenie wkładek ochronnych na kolana. Kieszeń jest otwierana od góry, dzięki czemu wkładka nie wypada i bardzo łatwo umieścić ja na swoim miejscu. Wkładka w znaczny sposób zwiększa komfort pracy – jest miękka, lekka i nie krępuje ruchów (w przeciwieństwie do nakolanników mocowanych na gumę uciskających nogę). Do spodni WORK polecamy wkładki ochronne firmy Kegel-Błażusiak.

WYTRZYMAŁOŚĆ = DŁUGI OKRES UŻYTKOWANIA

Ciągła praca na kolanach sprawia, że spodnie robocze dla parkieciarzy bardzo często ulegają przetarciu. Aby temu zapobiec wyposażyliśmy spodnie WORK w dodatkowe wzmocnienia w miejscach najbardziej narażonych na przetarcie czyli kolanach. Jednak to nie wszystko. Aby wydłużyć okres użytkowania odzieży zastosowaliśmy mocną tkaninę o dużej gramaturze, dzięki czemu są jeszcze bardziej wytrzymałe.

GDZIE SCHOWAM MOJE NARZĘDZIA?

W pracy parkieciarz posługuje się różnego rodzaju narzędziami. Wiemy, że najwygodniej jest mieć je przy sobie. Dlatego spodnie parkiecierskie WORK zostały wyposażone w dużą ilość praktycznych i funkcjonalnych kieszeni. W modelu dla parkieciarzy zostały one udoskonalone i różnią się rozmiarem od innych spodni z kolekcji WORK a wszystko po to aby ułatwić przechowywania potrzebnych narzędzi, ołówków czy służbowego telefonu.

KOLOR KTÓRY POKOCHASZ

Spodnie zostały specjalnie uszyte w kolorze beżowym, gdyż jest on najbardziej zbliżony do koloru “materiałów” z którymi pracują parkieciarze. W trakcie kładzenia parkietów na podłodze znajduje się masa pyłu, który osiada na spodniach. Beżowy kolor spodni roboczych nie tylko lepiej maskuje zabrudzenia ale sprawia, że spodnie łatwiej wyczyścić.

DOBRE BO POLSKIE

Opisane w artykule spodnie robocze dla parkieciarzy WORK to produkt polskiej firmy Kegel-Błażusiak wiodącego producenta odzieży do pracy. Produkty tej firmy charakteryzują się wysoką jakością wykonania, która przekłada się na wytrzymałość oraz komfort użytkowania odzieży. Polski producent dba również o wygląd odzieży projektując ją w taki sposób aby zapewniała profesjonalny wygląd jej użytkownikowi.