Skrobaczka z rękawicą - zimowe akcesoria samochodowe | Przedsiębiorstwo FRYDA - Sklepy Fabryczne Kegel-Błażusiak - producent Odzieży Roboczej, Obuwia Roboczego oraz Pokrowców na Fotele Samochodowe Odzież Robocza & Pokrowce miarowe do samochodów

Zamarznięta szyba samochodu – rozwiązanie problemu:

Zima to niełatwa pora roku dla kierowców: problemy z zapaleniem silnika i zamarznięta szyba samochodu to jedne z najczęstszych przypadków w trakcie tego okresu. Osoby, które nie mają możliwości garażowania samochodu muszą sobie jakoś radzić. Na zamarzniętą szybę znamy dwa praktyczne sposoby.

Pierwszym z nich jest klasyczna skrobaczka samochodowa. W naszej ofercie znajdują się ich dwa rodzaje: skrobaczka z rękawicą lub fińska skrobaczka do szyb MURSKA. Zaletą pierwszej jest to, że rękawica chroni dłonie przed zimnem natomiast drugiej to mosiężna końcówka nie rysująca szyby.

Drugi sposób na zamarzniętą szybę to idealne rozwiązanie dla osób, które nie lubią skrobać nawet skrobaczką z rękawicą. Tym rozwiązaniem jest osłona przeciwszronowa, która chroni przednią szybę a nawet lusterka przed osadzającym się na nich śniegiem, szronem i lodem. Osłony na szyby dostępne są TUTAJ.

skrobaczka