Skórzane pokrowce samochodowe KEGEL-BŁAŻUSIAK | Przedsiębiorstwo FRYDA - Sklepy Fabryczne Kegel-Błażusiak - producent Odzieży Roboczej, Obuwia Roboczego oraz Pokrowców na Fotele Samochodowe Odzież Robocza & Pokrowce miarowe do samochodów

Skórzane pokrowce samochodowe KEGEL-BŁAŻUSIAK:

W naszym sklepie internetowym pojawił się nowy, interesujący model pokrowców samochodowych firmy KEGEL-BŁAŻUSIAK wykonanych ze skóry ekologicznej. Pokrowce PRACTICAL bo o nich mowa przystosowane są do foteli wyposażonych w boczne poduszki powietrzne oraz do dzielonej tylnej kanapy. Ponadto pokrowce wykonane ze skóry ekologicznej posiadają kilka istotnych zalet.

Zalety pokrowców z ekoskóry:

Po pierwsze, skórzane pokrowce samochodowe łatwiej utrzymać w czystości niż welurowe, gdyż można je bez problemu przetrzeć wilgotną ściereczką. Podobnie jak inne pokrowce KEGEL-BŁAŻUSIAK tak i te bardzo dobrze chronią oryginalną tapicerkę samochodową przed uszkodzeniami mechanicznymi (przecieraniem itp.).

Po drugie, elegancka skóra ekologiczna w kolorze czarnym bardzo dobrze prezentuje się w samochodzie. Pokrowce szyte są w 3 rozmiarach na przednie fotele (M, L, XL) oraz w 2 na tylną kanapę (M-L, L-XL), dzięki czemu bardzo dobrze dopasowują się do foteli konkretnych marek samochodów.

Na koniec warto wspomnieć, że pokrowce odznaczają się wysoką jakością wykonania (posiadają 24 miesiące gwarancji). Ponadto zaletą pokrowców wykonanych z eko skóry jest ich przystępna cena.

Do wad pokrowców wykonanych ze skóry należy to, że latem bardzo mocno nagrzewają się kiedy świeci na nie bezpośrednio słońce. Pod tym względem dużo lepiej wypadają pokrowce welurowe.

Pokrowce eko skóra galeria: