Sklep z odzieżą roboczą w Nowym Targu | Przedsiębiorstwo FRYDA - Sklepy Fabryczne Kegel-Błażusiak - producent Odzieży Roboczej, Obuwia Roboczego oraz Pokrowców na Fotele Samochodowe Odzież Robocza & Pokrowce miarowe do samochodów

Szukasz odzieży do pracy? Jeśli tak to koniecznie odwiedź nasz sklep z odzieżą roboczą w Nowym Targu, który znajduje się niecałe 3 km od centrum miasta na ulicy Składowej 26 (sklep przyfabryczny KEGEL-BŁAŻUSIAK). Oferujemy ogromny wybór markowej odzieży do pracy, profesjonalną obsługę i duży parking. Nasz sklep znajduje się przy magazynie producenta, dzięki czemu jesteśmy w stanie szybko realizować nawet duże zamówienia! Prowadzimy zarówno sprzedaż detaliczną i hurtową a oto co dokładnie znajdziesz w naszym sklepie:

 

  • odzież robocza
  • odzież ochronna
  • odzież gastronomiczna i haccp
  • odzież medyczna
  • obuwie robocze i ochronne
  • artykuły BHP (w tym kaski, rękawice robocze itp.)
  • odzież jednorazowa
  • odzież dla uczniów szkół gastronomicznych, medycznych i technicznych

Zmieniamy się na lepsze!

Dzięki przemeblowaniu, które ostatnio zrobiliśmy udało się uzyskać nową przestrzeń na zaprezentowanie jeszcze większej ilości odzieży! Na wystawie pojawiły się nowości takie jak polary, bluzy i t-shirt’y a każdy regał odpowiada innej kategorii (osobny na odzież roboczą, odzież gastronomiczną, odzież medyczną, buty robocze itd.) co znacznie ułatwia przeglądanie ubrań. W sklepie znajduje się wygodna przymierzalnia, dzięki czemu przed zakupem można przymierzyć ubranie. Przygotowaliśmy również specjalne miejsce, gdzie można usiąść i porozmawiać dla osób, które potrzebują omówić kwestie dostawy odzież itp.

Odwiedź nas!

Zapraszamy zarówno osoby prywatne jak i firmy z okolicznych miejscowości takich jak: Nowy Targ, Zakopane, Bukowina Tatrzańska, Białka Tatrzańska, Myślenice, Rabka Zdrój, Szaflary, Ludźmierz, Biały Dunajec, Poronin lub wybierające się na urlop w góry do odwiedzenia naszego sklepu stacjonarnego. Natomiast osoby i przedsiębiorstwa z dalszych regionów Polski zachęcamy do wygodnych zakupów bez wychodzenia z domu lub firmy w naszym sklepie internetowym (dostawa na terenie całej Polski nawet w 24h!).

Odzież do pracy KEGEL-BŁAŻUSIAK:

W naszym sklepie znajdziesz odzież roboczą polskiego producenta – firmy KEGEL-BŁAŻUSIAK, która charakteryzuje się wysoką jakością wykonania a to przekłada się na dłuższy okres użytkowania odzieży. Ponadto szyte w Nowym Targu (zaraz za ścianą naszego sklepu) i Ochotnicy Dolnej ubrania robocze są bardzo wygodne i zapewniają odpowiedni komfort nawet w czasie wielu godzin noszenia a ich elegancki design to profesjonalny wygląd w pracy.

Sklep z odzieżą roboczą w Nowym Targu – galeria

(przeglądaj galerię poniżej naciskając szare strzałki, które pojawią się z lewej i prawej strony po najechaniu na zdjęcie)