Sklep internetowy z odzieżą roboczą - certyfikat dbałości o Klienta | Przedsiębiorstwo FRYDA - Sklepy Fabryczne Kegel-Błażusiak - producent Odzieży Roboczej, Obuwia Roboczego oraz Pokrowców na Fotele Samochodowe Odzież Robocza & Pokrowce miarowe do samochodów

Sklep internetowy z odzież roboczą – certyfikat dbałości o Klienta:

Miło nam poinformować, że nasz sklep internetowy z odzieżą roboczą odziez.fryda.com.pl otrzymał od serwisu Prokonsumencki.pl “Certyfikat dbałości o prawa konsumenta” i został uznany za Sklep Prokonsumencki. Otrzymaliśmy ten certyfikat ponieważ w naszym sklepie stosujemy regulamin dbający o prawa konsumenta oraz przestrzegamy reguł związanych z prawem odstąpienia od umowy zawartej na odległość oraz reklamacją towaru. Wiemy z czym się wiążą “zakupy na odległość” dlatego u nas bez obaw możesz zamówić odzież do pracy a jeśli nie będzie pasować możesz ją zwrócić lub wymienić. W skrócie – jesteśmy dla Was! Całą ofertę odzieży roboczej, ochronnej, gastronomicznej, medycznej i haccp znajdziesz na stronie internetowej sklepu:

Tylko zyskujesz!

Wybierając sklep internetowy odzież.fryda.com.pl nie tylko masz prawo do zwrotu zakupionego towaru lub jego reklamacji ale również masz pewność, że otrzymujesz produkt najwyższej jakości w najszybszym możliwym terminie. W naszej ofercie znajduje się przede wszystkim odzież robocza Kegel-Błażusiak. Jest to polski producent odzieży roboczej, który znany jest z wysokiej jakości i powtarzalności swoich produktów. Zamówione ubrania robocze jesteśmy wstanie dostarczyć nawet w 24 godziny na terenie całego kraju.

Wygodniej, szybciej, lepiej:

Warto zdecydować się na zakupy online. Posiadamy bardzo wygodną platformę zakupową, dzięki której bez wychodzenia z domu o każdej porze dnia i w nocy możesz znaleźć potrzebną odzież do pracy. Przygotowaliśmy dla Ciebie bardzo duży wybór odzieży bhp: roboczej, ochronnej, gastronomicznej, medycznej, haccp itp. Jako sklep przyfabryczny z dostępem do ogromnego magazynu, możemy błyskawicznie zrealizować Twoje zamówienie.

Indywidualne podejście:

Każdego Klienta traktujemy wyjątkowo: obsługujemy zarówno duże, średnie i małe firmy oraz Klientów indywidualnych. Nasza obsługa Klienta chętnie doradzi w wyborze odpowiedniej odzieży i przygotuje spersonalizowana ofertę (informacje kontaktowe znajdziesz w kategorii Kontakt w górnej belce strony internetowej).