Przeciwsłoneczny pokrowiec motocyklowy KEGEL-BŁAŻUSIAK | Przedsiębiorstwo FRYDA - Sklepy Fabryczne Kegel-Błażusiak - producent Odzieży Roboczej, Obuwia Roboczego oraz Pokrowców na Fotele Samochodowe Odzież Robocza & Pokrowce miarowe do samochodów

Przeciwsłoneczny pokrowiec motocyklowy KEGEL-BŁAŻUSIAK:

Lato to najlepszy czas dla motocyklistów. W tedy nasze maszyny są prawie cały czas w ruchu za wyjątkiem momentów, kiedy parkujemy je na ulicy lub pod domem/pracą. Po kilku godzinach postoju w pełnym słońcu siedzenie, manetki i inne części motocykla nagrzewają się tak mocno, że nie sposób wsiąść na motor i jechać. Ponadto promienie UV powodują blaknięcie lakieru i plastiku przez co nasza maszyna “traci na blasku”. Właśnie dlatego polska firma Kegel-Błażusiak wprowadziła na rynek nowy model przeciwsłonecznych pokrowców motocyklowych, które skutecznie zabezpieczają nasze dwukołowce przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Nowe plandeki dostępne są już na naszej stronie internetowej:

 

Nie tylko na lato!

Silver Garage bo tak nazywają się nowe plandeki motocyklowe to pokrowce, które można stosować przez cały rok! Latem, kiedy jest ciepło skutecznie zabezpieczają “motor” przed promieniami słonecznymi, dzięki temu nawet pod długim postoju w słońcu możemy wsiąść na naszą maszynę i jechać (nie musimy się też martwić o kolor naszego lakieru i plastikowych elementów). Kiedy przyjdzie jesień i zima pokrowiec motocyklowy Silver Garage skutecznie ochroni motocykl przed zabrudzeniem przez ptaki, liście oraz soki drzew a nawet kwaśnym deszczem! Plandekę można używać do przykrycia motocykla w garażu po sezonie motocyklowym.

 

Jak to jest zrobione?

Nowość od firmy Kegel-Błażusiak wykonana jest z wysokiej jakości metalizowanego materiału składającego się aż z 3 warstw! Są to kolejno: wewnętrzna warstwa – włóknina spunbond / warstwa środkowa – aluminium / warstwa zewnętrzna – przeźroczysta folia zabezpieczająca. Pokrowiec posiada również dobrą wentylację zapewniającą odprowadzanie wilgoci spod plandeki (odpowiedzialne są za to osłonięte przed deszczem otwory wentylacyjne). Zakładanie pokrowce na motocykl jest bardzo proste i nie zajmuje dużo czasu – wystarczy założyć pokrowiec na naszą maszynę a potem zaciągnąć linkę ściągacza i ją zawiązać. Warto podkreślić, że pokrowiec jest bardzo wygodny w transporcie ponieważ po złożeniu ma małe wymiary a do jego transportu producent dołącza poręczne opakowanie z rączką ułatwiające jego przenoszenie i przechowywanie.

Jaki rozmiar pokrowca na mój motocykl?

Plandeki motocyklowe Kegel-Błażusiak dostępne są w kilku rozmiarach (w tym na motocykle z zamocowanym kufrem centralnym). Aby wybrać odpowiedni rozmiar na motocykl wystarczy sprawdzić 3 wymiary: długość, wysokość i szerokość naszego motocykla i wybrać pokrowiec, który obejmuje te wymiary. Oto lista rozmiarów wraz z wymiarami: