Przeciwdeszczowa Odzież Robocza - kurtki, płaszcze, obuwie | Przedsiębiorstwo FRYDA - Sklepy Fabryczne Kegel-Błażusiak - producent Odzieży Roboczej, Obuwia Roboczego oraz Pokrowców na Fotele Samochodowe Odzież Robocza & Pokrowce miarowe do samochodów

Potrzebna przeciwdeszczowa odzież robocza? W naszym sklepie znajdziesz wszystko czego potrzebujesz do pracy w deszczowe dni. Po co moknąć jeśli można założyć kurtkę lub płaszcz oraz obuwie, które zabezpieczy Cię nawet przed dużą ulewą. Zapowiada się deszcz? Jeśli tak, to zapraszamy do naszego sklepu internetowego:

Odzież robocza przeciwdeszczowa – nie tylko do pracy!

Oferowana odzież robocza przeciwdeszczowa znajdzie zastosowanie nie tylko w pracy ale również poza nią! Kurtki i płaszcze przeciwdeszczowe dostępne w naszym sklepie są bardzo lekkie i poręczne. Po złożeniu mają małe wymiary i zajmują niewiele miejsca, dzięki czemu będziesz mógł je ze sobą zabrać dosłowne wszędzie: do pracy, pieszą wyprawę, na ryby, grzyby itp. Kurtka robocza przeciwdeszczowa oraz płaszcz roboczy przeciwdeszczowy po użyciu wystarczy na chwilę rozłożyć aby wyschły i były gotowe ponownie do użycia.

Sucho i wygodnie:

Dobra kurta i płaszcz deszczowy nie tylko zabezpieczają przed zamoknięciem ale zapewniają również odpowiedni komfort użytkowania (aby zwiększyć wygodę pracy, nasze kurtki i płaszcze wyposażone są w specjalne otwory wentylacyjne). Do pracy w trudnych warunkach, gdy deszcz pada długo i mocno polecamy wybrać profesjonalne, całkowicie wodoodporne kurki przeciwdeszczowe, wykonane z grubego, miękkiego poliuretanu. Takie ubranie robocze przeciwdeszczowe zapewnia jeszcze lepszą ochronę, przy jednoczesnym bardzo dużym komforcie użytkowania.