Przechowywanie opon letnich i zimowych - prosty sposób | Przedsiębiorstwo FRYDA - Sklepy Fabryczne Kegel-Błażusiak - producent Odzieży Roboczej, Obuwia Roboczego oraz Pokrowców na Fotele Samochodowe Odzież Robocza & Pokrowce miarowe do samochodów

Wygodne przechowywanie opon i kół samochodowych:

Duża cześć polskich kierowców dwa razy w roku wymienia opony. Nieużytkowane opony letnie lub zimowe trzeba jednak jakoś przechować. Zazwyczaj po wizycie u wulkanizatora opony pakowane są do foliowych worków – jednak czy jest to najlepszy sposób przechowywania opon letnich i zimowych? Moim zdaniem nie (zapraszam do obejrzenia galierii poniżej).

Wypróbowałem pokrowce na opony sezonowe firmy KEGEL-BŁAŻUSIAK i stwierdzam, że przechowywanie opon samochodowych w ten sposób ma liczne zalety. Po pierwsze opony w pokrowcach “prezentują” się znacznie lepiej niż w foliowych workach. Po drugie, przenoszenie opon w pokrowcu jest wygodniejsze (pokrowiec dzięki gumie dobrze przylega do opony). Po trzecie przechowywanie opon w pokrowcach jest ekologiczne, gdyż pokrowce są wielkrotnego użytku (worki foliowe mogą się potargać lub podziurawić a potem “trafić do kosza”). Aby przejść do sklepu z pokrowcami na opony KEGEL-BŁAŻUSIAK kliknij przycisk poniżej: