Program MASTERCHEF - skąd ubrania? | Przedsiębiorstwo FRYDA - Sklepy Fabryczne Kegel-Błażusiak - producent Odzieży Roboczej, Obuwia Roboczego oraz Pokrowców na Fotele Samochodowe Odzież Robocza & Pokrowce miarowe do samochodów

Program MasterChef – skąd ubrania?

7 września 2014 rusza III edycja znanego wszystkim show kulinarnego MASTECHEF! Po raz kolejny również kucharze amatorzy będą zmagać się o uzyskanie tytułu Mistrza Kuchni, ubrani w naszą odzieży gastronomiczną. Co będą mieli na sobie w czasie trwania programu? Jeśli chcesz zobaczyć dokładny opis odzieży z programu kliknij przycisk poniżej:

W programie Masterchef zobaczycie m.in.:

1. Fartuch przedni: to na jego podstawie został uszyty fartuch Masterchef o którym marzy każdy uczestnik startujący w programie. Jest on przepustką do zwycięstwa i gwarantuje udział w dalszej części programu. Każdy uczestnik, który opuszcza program musi “oddać fartucha”. Poza białymi fartuchami dostarczamy również fartuchy przednie w kolorze czerwonym i niebieskim (do konkurencji drużynowych).

2. Bluzy kucharskie z długim rękawem oraz Kontrast i Szef. Te trzy modele kitli służą uczestnikom w trakcie gotowania i zmagań uczestników o miano najlepszego kucharza amatora w Polsce (jedne używane są w trakcie zwykłych zmagań a inne w finałach).

3. Furażerka oraz zapaski 40cm i 90cm . To  one stanowią uzupełnienie ubioru uczestników prgoramu Masterchef.

Szczegółowe informacji dotyczące emisji oraz poszczególnych uczestników programu znajdziecie na stronie: http://masterchef.tvn.pl/