Profesjonalne bluzy kucharskie - ZOBACZ TEST | Przedsiębiorstwo FRYDA - Sklepy Fabryczne Kegel-Błażusiak - producent Odzieży Roboczej, Obuwia Roboczego oraz Pokrowców na Fotele Samochodowe Odzież Robocza & Pokrowce miarowe do samochodów

Bluza kucharska na guziki – dlaczego warto?

O wypadek w kuchni nie trudno. Na kucharza w czasie pracy może wylać się wrzątek lub gorący olej a w najgorszym wypadku jego ubranie może się zapalić. Z tego powodu postanowiliśmy przetestować jedną z bluz kucharskich dostępnych w naszej ofercie (patrz film poniżej).

Wszystkie oferowane przez nas bluzy kucharskie posiadają guziki lub napy umożliwiające błyskawiczne ściągniecie bluzy w razie zagrożenia. Ponadto posiadają specjalny fason, który zapewnia lepszą ochronę klatki piersiowej i brzucha. Materiał zachodzi na siebie, dzięki czemu kucharza chroni nie jedna ale dwie warstwy materiału (jest to szczegolnie przydatne w przypadku gorących płynów). Kliknij przycisk poniżej aby przejść do sklepu:

Bluzy Kucharskie Kegel Błażusiak:

W naszej ofercie znajdują się bluzy kucharskie produkowane przez polską firmę KEGEL-BŁAŻUSIAK. Posiadają one elegancki fason zapewniający profesjonalny wygląd w pracy oraz komfort użytkowania. Ponadto szyte są z wysokiej jakości materiałów, które zwiększają żywotność odzieży.

Każda bluza kucharska na specjalne zamówienie może zostać ozdobiona haftem: imiennymlogo restauracji, hotelu lub flagami.

Film: Bluza kucharska – czy wiesz jakie pełni funkcję?

Film: Jak szybko ściągnąć bluzę kucharską?