Praca w niskich temperaturach - jak się do niej przygotować? | Przedsiębiorstwo FRYDA - Sklepy Fabryczne Kegel-Błażusiak - producent Odzieży Roboczej, Obuwia Roboczego oraz Pokrowców na Fotele Samochodowe Odzież Robocza & Pokrowce miarowe do samochodów

W górach wiemy, co znaczy żyć i pracować w niskich temperaturach. Właśnie wczoraj w naszej okolicy, stacja meteo Kotliny Orawsko-Nowotarskiej odnotowała nad ranem temperaturę -33.1°C!!  

Praca w takich warunkach może być ekstremalnie trudna a nawet niebezpieczna, dlatego konieczne jest odpowiednie przygotowanie się na kontakt z mrozem, wiatrem czy wilgocią. 

W tym celu proponujemy sprawdzone ubrania zimowe do pracy, które zaprojektowane są z troską o bezpieczeństwo osób pracujących w niskich temperaturach. Zimowa odzież robocza chroni przed mrozem, opadami śniegu, deszczu i przeszywającym wiatrem. Warto pamiętać o tym, że istotną rolę odgrywa także komfort. Każdy, chce czuć się dobrze, w tym co nosi na co dzień. 

Odpowiednio dobrana odzież zimowa do pracy zapewnia: 

 

1. Większą efektywność pracowników – ubrania dają im ciepło i ochronę przed złymi warunkami atmosferycznymi np. nie muszą przerywać pracy ze względu na mokrą odzież.

2. Ochronę i bezpieczeństwo – pracownik, który nie nosi certyfikowanej odzieżydostosowanej do pogody, może narazić się na: 

 

 • odmrożenia – jeżeli nie ma rękawiczek lub nosi krótką kurtkę i zwykłe spodnie robocze zamiast ocieplanych 
 • odciski i złamania – nieodpowiednie obuwie sprawia, że powstaną odciski, które są bolesne. Brak podeszwy antypoślizgowej w obuwiu, może doprowadzić do wypadku  

Odzież robocza zimowa z logo, haftem, nadrukiem to element identyfikacyjny firmy, który:

 • budzi zaufanie – pracownicy w jednolitych strojach z logo firmy wyglądają profesjonalnie 
 • buduje świadomość marki – Klient, w łatwy sposób rozpozna osobę pracującą w firmie 
 • jest szansą na dotarcie do potencjalnych Klientów 

Nadruki wykonujemy na indywidualnie zamówienie. 

Zachęcamy do kontaktu w celu przygotowania oferty:
e-mail: sklep@fryda.com.pl
tel.: (+48) 881 703 704 

Ciepłochronna odzież do pracy 

 

Wykonana jest z tkanin wodoodpornych i wiatroszczelnych, które doskonale chronią pracownika przed zmiennymi warunkami pogodowymi. Odzież posiada odpowiednie wykończenia i ściągacze, chroniące użytkownika przed utratą ciepła w najbardziej narażonych na to partiach: 

 • Głowa – czapka zimowa  
 • Ręce – ocieplane rękawiczki robocze  
 • Nerki i dolne partie kręgosłupa – certyfikowane ogrodniczki ocieplane i kurtka robocza 
 • Kostki – wysokie, zimowe buty robocze z kompozytowym podnoskiem i wkładką antyprzebiciową  

Poniżej prezentujemy wyselekcjonowane produkty do pracy na zimęktóre są sprawdzone i chętnie wybierane przez naszych Klientów.

Aby przejść do interesującego Cię produktu kliknij w jego nazwę.

Co w sytuacji, gdy jest za ciepło? Czy pomocna może być odzież termoaktywna? 

Osoba pracująca na zewnątrz w zimie, w chłodni lub mroźni przeważnie jest w ciągłym ruchu. Duża aktywność może spowodować, że będzie jej za ciepło. I co wtedy? Warto pomyśleć o odzieży termoaktywnej, która zapewnia jednocześnie: 

 • właściwą izolację ciepła 
 • odpowiednią cyrkulację powietrza  

Komplet ubrania termoaktywnego: kominiarka, koszulka, spodnie (kalesony) oraz skarpety utrzymują właściwą temperaturę ciała, a dzięki specjalnym włóknom z jonami srebra, użytkownik będzie czuł się świeżo i wygodnie. Wplecione włókna z jonami srebra ograniczają rozwój powstających przy skórze bakterii. 

Aby przejść do interesującego Cię produktu kliknij w jego nazwę.

Komfort i jeszcze raz komfort

 

W pracy spędzamy ok. 1/3 czasu naszego dnia, dlatego odzież do pracy musi być wygodna.
Przedstawione produkty sprawdzą się jako odzież zawodowa, jak i odzież na co dzień, podczas np. pieszych wędrówek czy odśnieżania zapewniając odpowiednią ochronę przed zimnem. 


Chcesz zamówić odzież dla swoich pracowników i potrzebujesz rady jakie produkty wybrać?

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego i mailowego. Przygotujemy indywidualną ofertę na odzież zimową do pracy.
 

Kontakt:
E-mail: 
sklep@fryda.com.pl
tel.: (+48) 881 703 704