Półbuty robocze CARGO - widok 360 stopni! | Przedsiębiorstwo FRYDA - Sklepy Fabryczne Kegel-Błażusiak - producent Odzieży Roboczej, Obuwia Roboczego oraz Pokrowców na Fotele Samochodowe Odzież Robocza & Pokrowce miarowe do samochodów

Profesjonalne obuwie robocze:

Zapraszamy do obejrzenia filmu na którym można zobaczyć półbuty robocze CARGO w całej swojej okazałości (film znajduje się pod artykułem).

Półbuty CARGO to nowoczesne obuwie robocze dla profesjonalistów. Wyprodukowane przez polskiego producenta – firmę KEGEL-BŁAŻUSIAK charakteryzuje się wygodą użytkowania, eleganckim wyglądem i dużym wysokim bezpieczeństwa.

Obuwie wykonane jest z miękkiej skóry nubukowej. Podszewki zrobiono z oddychającego, odpornego na ścieranie materiału. Półbuty CARGO zabezpieczają palce stóp przed uderzeniem o sile do 200J. Buty są odporne na oleje, benzynę i rozpuszczalniki organiczne.

Dodatkowo obuwie posiada w części piętowej absorber pochłaniający energię. Zastosowanie kompozytowych podnosków sprawia, że obuwie jest lżejsze a przez to bardziej komfortowe w użytkowaniu. Aby odwiedzić nasz sklep z obuwiem i odzieżą roboczą kliknik przycisk poniżej: